Aveadan ödüllü yılbaşı kampanyası: 3 kişiye Opel Astra

İsimli konu WH 'Avea' kategorisinde, ziki üyesi tarafından 15 Aralık 2011 tarihinde yazılmıştır. Aveadan ödüllü yılbaşı kampanyası: 3 kişiye Opel Astra hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. ziki

ziki Yönetici

Avea’dan ödüllü yılbaşı kampanyası: 3 kişiye Opel Astra

Avea, yeni yılbaşı kampanyası ile birlikte toplamda 369 Avea abonesini Opel Astra araba, Samsung LCD televizyon veya Avea Jet Modem sahibi yapıyor.

Çekilişe katılmak isteyen Avea abonelerinin yapması gereken, aşağıdaki Avea servislerinden en az birisine üye olmak. Bunun ertesinde kullandığınız servisin ücreti ile doğru orantılı olarak çekiliş hakları kazanacaksınız. Tek bir çekiliş hakkı için 40 kuruşluk bir servis kullanımı gerekiyor. Örneğin; 3,99 TL’lik Avea servis ücretlendirmesi size 10 tane çekiliş hakkı verecek. 31 Aralık gece 23:59′a kadar sürecek kampanya hakkında detaylı bilgiye Avea’dan erişebilirsiniz.

15 Aralık 2011
  2. Aveadan ödüllü yılbaşı kampanyası: 3 kişiye Opel Astra Cevapları

3. Bu servislerin hiç biri bana uygun değil ama yine de bilgilendirme için teşekkürler süpperim.. :)
    15 Aralık 2011
  4. ziki

ziki Yönetici

ben avealı bile değilim :D önceden olsa kesin katılırdım işin ucunda araba var yani en büyük hayallerimden biri :D
    15 Aralık 2011
  5. Ne diyosun yani katılayım mı gız? :D
    15 Aralık 2011
  6. ziki

ziki Yönetici

benim yerime katılabilirsin hani :D kaybedecek birşey yok yani :)
    15 Aralık 2011
  7. Tabi tabi senin için her şeyi yaparım süpperim.. :D Nasıl kaybedecek bir şey yok, araba çıkmazsa benim 3.99 liramı ödeyecek misin bana? :muha:
    15 Aralık 2011
  8. ziki

ziki Yönetici

sonuç da o 3.99la servisden faydalanıyorsun canımcım yine karşılığında birşey var yani bu kadar açgözlülük niye :muha:
    15 Aralık 2011
  9. Söylemiştim o servislerin hiç birinin işime yaramayacağını. Açgözlülükten değil yani. :D
    15 Aralık 2011
  10. böyle kampanyaları herzaman görebilecekmiyiz
    24 Ocak 2019
soru sor

Aveadan ödüllü yılbaşı kampanyası: 3 kişiye Opel Astra