Avea'dan bir ilk: "Faturanı Paylaş"

İsimli konu WH 'Mobil Operatörler' kategorisinde, Nacizane.. üyesi tarafından 7 Eylül 2010 tarihinde yazılmıştır. Avea'dan bir ilk: "Faturanı Paylaş" hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Avea'dan bir ilk: "Faturanı Paylaş"



  Avea’dan Hem Şirketlere Hem de Çalışanlara Kazandıran Hizmet: “FATURANI PAYLAŞ”

  Avea’nın, Türkiye’de ilk defa uygulanacak olan Faturanı Paylaş Modeli ile şirketler, çalışanlarına iş amaçlı görüşmeleri için kurumsal bir hat sunmanın yanı sıra, sabit ücret karşılığında çalışanlarının bireysel hatlarına da ücretsiz dakikalar veriyor.

  Avea, “Faturanı Paylaş” Modeli, hem şirketlere iletişim maliyetlerini kontrol altında tutma fırsatı sunuyor hem de çalışanların tek bir hatla iş ve özel konuşmalarını en uygun fiyata yapmalarını sağlıyor

  Türkiye’nin en çok konuşturan operatörü Avea tarafından sunulan Faturanı Paylaş Modeli, şirket hattı ve bireysel hat olmak üzere 2 ayrı hat taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Çalışanlar, şirketlerinin kendilerine sunduğu ücretsiz dakikalar ile hem şirket görüşmelerini hem de bireysel görüşmelerini rahatça yapabiliyorlar. Aynı zamanda Avea’nın avantajlı dakika paketlerini satın alarak, tarifelerinin ücretsiz dakikaları bittikten sonra da çok avantajlı fiyatlarla görüşmeye devam edebiliyorlar.

  Avea Segment Yönetimi-Kurumsal ve MVNO Direktörü Tunç Berkman, “Kurumsal abonelerimiz bizim için büyük önem taşıyor. Bu noktadan hareketle; kurumsal abonelerimizin ve çalışanlarının hayatını kolaylaştırmak için avantajlı ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Şirketlerin tüm iletişim ihtiyaçlarını en kaliteli ve en avantajlı fiyatlarla karşılamayı amaçlıyoruz. Faturanı Paylaş Modeli, şirketlere iletişim maliyetlerini kontrol altında tutma fırsatı sunarken çalışanların da tek bir hatla iş ve özel konuşmalarını en uygun fiyata yapmalarını sağlıyor. Faturanı Paylaş Modeli’nin şirketlere ve çalışanlarına iletişim anlamında kolaylık ve maksimum yarar sağlayacağına inanıyoruz. Kurumsal pazarda en çok tercih edilen operatör olma vizyonumuzla, yeni hizmetler sunmaya devam edeceğiz.”

  Faturanı Paylaş Modeli kapsamında, şirket çalışanlarına 3 tarife seçeneği sunuluyor. Sabit ücretler şirket tarafından ödeniyor ve çalışanlar sadece sabit ücret dışında kalan diğer tutarlardan (Paket Dakika aşım ücretleri, Dakika & SMS paketi alımı vb.) sorumlu oluyor. SMS, dakika paketi gibi bireysel segmentin ürün portföyünden yararlanabilen çalışanlar kurumsal segmentin de belirli ürünlerinden faydalanabiliyor.
  7 Eylül 2010
  #1
 2. Avea'dan bir ilk: "Faturanı Paylaş" Cevapları

soru sor

Avea'dan bir ilk: "Faturanı Paylaş"

Alakalı Aramalar:

 1. avea dakika paylaş