Avea UYAP Uygulaması ile tüm adli bilgiler cepte

İsimli konu WH 'Avea' kategorisinde, ziki üyesi tarafından 15 Aralık 2011 tarihinde yazılmıştır. Avea UYAP Uygulaması ile tüm adli bilgiler cepte hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziki

  ziki Yönetici

  Avea UYAP Uygulaması ile tüm adli bilgiler cepte  Avea, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, UYAP Uygulaması ile adli bilgileri abonelerinin cebine getiriyor.

  [​IMG]

  Adalet Bakanlığı ile Avea’nın ortak çalışmasının ürünü olan Avea UYAP (Ulusal Yargı Ağı Projesi) iPhone uygulaması ile Avea abonesi olan tüm kullanıcılar mobil cihazlarından; duruşma tarihi, tebligat bilgileri, dava türleri gibi hukuki konularda güncel bilgilere kolaylıkla ulaşabilecek ve adli birimlerce gerçekleştirilen ve kendilerine iletilmesi gereken bilgi, veri ve duyurulardan haberdar olabilecekler. Avea kullanıcısı olan avukatlar ise servis dahilinde ek olarak kişisel olarak taraf olduğu dosyaların değil; vekil oldukları dosyaların da bilgisini alabilecekler.
  Uygulamayı herhangi bir ücret ödemeden iPhone’larına indirebilecek olan Avealılar, sadece sorgulama ve abonelik için ücretlendirilecekler.(Konuyla ilgili 4060′a gönderilen her SMS 0,4 TL, alınan her bilgi SMS’i 1 TL ile ücretlendirilecek.)
  Detaylı bilgiye Avea Mobil Devlet sayfasından erişebilirsiniz.
  15 Aralık 2011
  #1
 2. Avea UYAP Uygulaması ile tüm adli bilgiler cepte Cevapları

soru sor

Avea UYAP Uygulaması ile tüm adli bilgiler cepte