Avea Ücretsiz 0.facebook.com Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

İsimli konu WH 'Avea' kategorisinde, Wermidon üyesi tarafından 17 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. Avea Ücretsiz 0.facebook.com Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır? hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Ücretsiz 0.facebook.com Avea'da


  0.facebook.com , içinde fotoğraf ve diğer görsel içeriklerin yer almadığı Facebook Mobil sitesinin daha hafif ve hızlı versiyonudur. Yayınlanan fotoğraflar yerine bu içeriklere giden linkler yer almaktadır. Mevcut durum güncellemeleri, yorumlar ve diğer metin tabanlı içeriklere 0.facebook.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Uygulama Kullanımı


  0.facebook.com'a, cep telefonunuzun mobil tarayıcısı ile 0.facebook.com adresinden Avea WAP bağlantı noktası üzerinden ulaşabilirsiniz. Cep telefonunuzun WAP ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

  Ücretlendirme


  0.facebook.com ücretsizdir. 0.facebook.com adresine yaptığınız ziyaretler ücretlendirilmez. Ücretsiz erişim için 0.facebook.com sitesine cep telefonunuzun Avea WAP bağlantı noktası üzerinden ulaşmanız gerekmektedir. 0.facebook.com'da yer alan herhangi bir fotoğraf linkine tıklamanız durumunda fotoğrafın görüntülendiği sayfalar standart internet ücreti üzerinden ücretlendirilir.
  17 Temmuz 2010
  #1
 2. Avea Ücretsiz 0.facebook.com Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır? Cevapları

 3. nasıl kullanıcam
  20 Ocak 2011
  #2
 4. türksel de sms ler kalkıyormuş doğru mu?
  25 Ocak 2011
  #3
 5. bilmiyorum
  12 Şubat 2012
  #4
soru sor

Avea Ücretsiz 0.facebook.com Uygulaması Nedir? Nasıl Kullanılır?

Alakalı Aramalar:

 1. 0.facebook.com ne demek

  ,
 2. 0.facebook ne demek

  ,
 3. o facebook avea

  ,
 4. 0.facebook nedir,
 5. 0 facebook avea