Avea sponsorluktan çekiliyor mu?

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, .Lɑ Fɛʟɨɔɨɗ&#59 üyesi tarafından 9 Temmuz 2011 tarihinde yazılmıştır. Avea sponsorluktan çekiliyor mu? hakkında bilgi ve tartışmalar.


 1. Avea sponsorluktan çekiliyor mu?
  Avea Genel Müdürü Erkan Akdemir şike iddiaları ve Fenerbahçe sponsorlukları hakkında konuştu.


  Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol Takımı'nın ana sponsoru olan Avea'nın Üst Yöneticisi (CEO) Erkan Akdemir, futbolda şike iddialarına ilişkin olarak, ''Bizi küstürmesinler. Futbola, spora bu kadar destek verip de sonuçta bu tür şeylerin yaşanıyor olması bizi çok üzüyor'' dedi.

  Akdemir, Avea'nın Suada'da gerçekleştirilen ''Yaza Merhaba'' partisi sırasında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

  Şike iddiaları konusunda, futbolda böyle üzücü durumlar yaşanmasını istemediklerini söyleyen Akdemir, bu belirsizlik ortamının bir an önce aşılmasını beklediklerini kaydetti.

  Fenerbahçe ile toplam 5 yıl geçerli sponsorluk anlaşmalarının 2013 sonunda biteceğini anımsatan Akdemir, ''Olumsuz sonuç çıkarsa vazgeçecek misiniz?'' sorusunu, şöyle yanıtladı:

  ''Şu anda bekleyelim. Bir varsayım üzerine birşey söylemek istemem. Herhalde Futbol Federasyonu önümüzdeki hafta kararını verir. Futbol Federasyonu'nun kararı, bizim vereceğimiz kararda şekillendirici olabilir. Bizi küstürmesinler. Futbola, spora bu kadar destek verip de sonuçta bu tür şeylerin yaşanıyor olması bizi çok üzüyor. Ben çekileceğiz anlamına gelen birşey söylemiyorum. Sadece futbolun şu anda yaşadığı şey bizi çok üzüyor. Küsmek de istemiyoruz.''

  Akdemir, şu an için destek vermeye devam ettiklerini ve kararlarını değiştirecek bir durumun bulunmadığını, ancak gelişmeleri
  takip ettiklerini vurguladı.
  9 Temmuz 2011
  #1
 2. Avea sponsorluktan çekiliyor mu? Cevapları

soru sor

Avea sponsorluktan çekiliyor mu?