AVEA kull******r dikkat

İsimli konu WH 'Mobil Operatörler' kategorisinde, Nacizane.. üyesi tarafından 3 Ağustos 2010 tarihinde yazılmıştır. AVEA kull******r dikkat hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. AVEA kull******r dikkat  avea kull******r: telefonunuzdan hemen ##002# yi tuşlayın (Arayın, ekranınıza aktarma iptal diye bir yazı gelecek) böylece yönlendirmeyi kaldırın. Yoksa size ulaşamayan herkesten bir kontör düşecek..Ve bunu avea kullanan herkese gönderin..göndermezseniz siz aradığınızda sizden de kontör düşecek.

  Eğer aradığınız kişinin telefonuda telesekreter ayarlı ise, dinlediğiniz 1 sn'lik "aradığınız kişiye ulaşılamıyor" mesajı için bir normal arama karşılığı ücretlendiriliyorsunuz!!. İşin garip olan kısmı bu değil aslında: Normal avea hatlarında default(fabrika çıkışı) olarak ayarlı bir telesekreter yokken, mobilöğrenci tarifesindeki herkeste bu telesekreter otomatik olarak ayarlı geliyor!. Yani sizin hiçbir şeyden haberiniz yokken, belki de grupça gidip aldığınız mobilöğrenci tarifesi çaktırmadan sizden intikamını alıyor 10 dakikası 1.5 kontor olan uygulamanın!
  Arkadaşınızı aradınız ve ulaşamadınız mı? Hemen 1.5 kontor. İki dakika sonra yine mi ulaşamadınız bir 1.5 kontor daha . . Ne uyanıkça değil mi?
  İşin daha da kötüsü kimsenin böyle bir uygulamadan haberi yok, herkes diğer operatorlerde olduğu gibi aranılan telesekreterin bedava olmasını bekliyor. Ne de olsa paralı olan bir uygulama otomatik olarak ayarlı gelmez yanılıyor muyum?
  Bu olayı iptal ettirmek ise daha da bir traji komik; avea'yı arıyorsunuz, durumu anlatıyor ve "uyanık" olduğunuzu gösteriyorsunuz, onlar da size avea hatlı telefonunuzdan ##002# 'yi aramanız durumunda telesekreterin kaldırılabileceğini anlatıyorlar.
  3 Ağustos 2010
  #1
 2. AVEA kull******r dikkat Cevapları

soru sor

AVEA kull******r dikkat