Avea Basit Tektaş TEKNOSA Hediye Çeki Kampanyası Katılım Koşulları ve Özellikleri

İsimli konu WH 'Avea' kategorisinde, Wermidon üyesi tarafından 16 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. Avea Basit Tektaş TEKNOSA Hediye Çeki Kampanyası Katılım Koşulları ve Özellikleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  Teknosa'dan 500 TL'lik HEDİYE ÇEKİ


  BURCUNU yaz 9262'ye gönder, Basit Tektaş Astroloji Paketi'ne üye ol, Teknosa'dan 500 TL'lik HEDİYE ÇEKİ kazanma şansını yakala!

  24 Mayıs - 24 Temmuz 2010 tarihleri arasında Basit Tektaş Astroloji Paketi'ne üye olun, Teknosa'dan 10 adet 500 TL'lik Hediye Çeki'nden birine sahip olma fırsatı yakalayın. Kampanya süresince üyeliğini devam ettiren aboneler, üyeliklerini devam ettirdikleri her hafta için 1 çekiliş hakkı kazanacaktır.

  Abonelik ücreti haftalık KDV, ÖİV dahil 2,39 TL'dir. Paket üyeliği haftalık olup, iptal ettirmediğiniz sürece otomatik olarak yenilenecektir.

  Kampanya Şartnamesi


  1. İşbu Şartname konusu "Basit Tektaş Astroloji Paketi Kampanyası" ("Kampanya") Türkiye'de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş ve bireysel Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ("Avea") abonelerinin tümüne açıktır. Kampanya ve Kampanya kapsamında yapılacak çekilişe 18 yaşından küçükler, Avea, Avea İletişim Merkezi ve Satış Noktası çalışanları katılamaz; katılmış olsalar dahi, kazanmaları halinde Ödül almaya hak kazanamazlar.

  2. Kampanya 24.05.2010 tarihinde saat 00:00'da başlayacak olup, 24.07.2010 tarihinde saat 23:59'da sona erecektir.

  3. Kampanya süresince AVEA'nın katma değerli servislerinden Basit Tektaş Astroloji Paketi üyeliği satın alan (ücretli) aboneler 1 (bir) adet çekiliş hakkı kazanacaktır. Aboneler, cep telefonlarından burçlarını (Ör: YAY ya da yay) yazıp 9262'ye SMS göndererek, www.avea.wap.com.tr wap sitesi veya *100# menüsü aracılığı ile Basit Tektaş Astroloji Paketi üyeliği satın alabilirler. Basit Tektaş Astroloji Paketi üyeliği haftalık 2,39 TL olarak ücretlendirilmektedir.

  4. Kampanya'ya katılan abonelere arasında yapılacak çekilişle belirlenecek 10 (on) Avea abonesinin her birine 500 TL değerinde birer adet Teknosa Hediye çeki (sadece Türkiye genelindeki TeknoSa mağazalarında ve Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji internet sitesinde geçerlidir. Çekin son kullanım tarihi 20.11.2010'dur. Hediye çeki kesinlikle nakde çevrilemez ve misli ürün alımlarında kullanılamaz) ("Ödül") verilecektir. Bir abone birden fazla Ödül kazanamayacaktır, kazanmış olsa da Ödül alamayacaktır. Ödüller çekilişle belirlenen abonelere işbu Şartname'de belirtildiği şekilde verilecektir. Söz konusu Ödül'ün kapsamına KDV dahil olup, diğer vergi, harç, yasal yükümlülük ve harcamalar ise çekiliş sonucu Ödül kazanan abone tarafından karşılanacaktır. Kampanya'ya iştirak edenler aboneler bu şartları gayrikabili rücu kabul etmiş sayılır.

  5. İşbu Şartname'de belirtilen Basit Tektaş Astroloji Paketi'ne ilişkin ücretlendirme bilgileri Avea internet adresinden ve/veya 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri Hattı'ndan ayrıca öğrenilebilir.

  6. Kampanya bitiminde Ödül'e hak kazanan aboneler 30.07.2010 tarihinde saat 10:00'da Gülbahar Mah. Cemali Sururi Sok. Halim Meriç İş Mrk. No:25 D:40 Mecidiyeköy / İstanbul adresinde bulunan U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti ("U2") firmasında noter huzurunda top çekme suretiyle yapılacak çekiliş sonunda belirlenecektir.

  7. Basit Tektaş Astroloji Paketi Kampanyası kapsamında yapılacak çekiliş ile 10 (on) kişilik asil liste ve 10 (on) kişilik yedek liste belirlenecek olup, bu listeler 03.08.2010 Radikal Gazetesi Türkiye baskısında ve Avea web sayfası (Avea) yolu ile bilgilendirilecektir. Asil listede yer alan kazanan abonelere; Avea adına U2 tarafından posta yolu ile taahhütlü mektupla bilgilendirme yapılacaktır. Posta yolu ile yapılan bilgilendirmede kazanan aboneye herhangi bir sebeple ulaşılamamasından dolayı Avea'nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Asil listedeki kazanan abonelerin, söz konusu bilgilendirme kapsamında; Ödül almak üzere U2'ye 18.08.2010 tarihine kadar yazılı olarak başvurmaları ve başvuruları sırasında Ödüllerinin gönderilmesini talep ettikleri adreslerini yazılı olarak belirtmeleri gerekmektedir. U2'ye bu tarihten sonra tebliğ edilen başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. U2 tarafından kazanan abonelerin adreslerine gönderilecek olan kazandıklarına ve Ödülün gönderilmesini talep ettiklerini adresi belirtmeleri gerektiğine ilişkin bilgilendirmenin abonelerin bildirmiş oldukları adreslere ulaşmaması, postada yaşanan aksaklıklar ve/veya asil listedeki abonelerin, belirtilen süre içerisinde bilgilendirmede belirtilen şekilde U2'ye başvurmaması, başvurmuş olduğunu iddia etmesine rağmen postada yaşanan gecikmeler nedeniyle başvurunun U2'ye 18.08.2010 tarihine kadar ulaştırılmaması durumunda ise Ödülleri, yedek listede yer alan abonelere sırası ile devredilecektir. Yedek listedeki abonelerin, Ödül almak üzere U2'ye 02.09.2010 tarihine kadar yazılı olarak başvurmaları gerekmektedir. Söz konusu abonelere yapılacak bildirim ve buna bağlı neticeler bu maddede belirtildiği gibi uygulanacak olup U2'ye bu tarihten sonra ulaşan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

  8. Ödül kazanan ve yukarıda belirtildiği şekilde başvuruda bulunan abonelerin hediyeleri, çekiliş sonrasında belirtecekleri adreslere kargo yolu ile gönderilecektir. Kargodan ya da kaz******rın bildirmiş olduğu adreslerin yanlış/eksik olmasından ya da kaz******rın bildirmiş oldukları adreslerde bulunamamasından ya da Ödüllerin kazanan abonelerin belirtmiş oldukları adreslere geç veya hiç ulaşmamasından kaynaklanabilecek problemler Avea'nın sorumluluğunda olmayacak ve Avea; kazanan abonelerin bildirmiş oldukları adreslere Ödüllerini göndermek üzere kargoya teslim etmekle yükümlülüğünü yerine getirmiş olacaktır.

  9. Ödül kazanan abonelere Ödülleri ancak, abonelerin abonelik sözleşmesinde belirtilen yükümlülüklerini ile işbu Kampanya Şartnamesi kapsamındaki yükümlülüklerini, kendilerine belirtilen 18.08.2010 (yedek listede yer alan aboneler için 02.09.2010) tarihine kadar tam olarak yerine getirmiş olmaları ve U2 ile işbu Şartname'de belirtilen şekilde irtibat kurmaları kaydı ile verilecektir. Aksi durumun tespiti halinde, abonenin Ödül hakkı iptal edilecek ve Ödül belirlenen ilk sıradaki yedek kazanan aboneye devredilecektir. Yedek kazanan abone için de yukarıda yazılı şartlar geçerlidir.

  10. Aboneler, kendi adlarına kayıtlı Avea hatları ile çekilişe katılabilecek olup, çekilişe katılma haklarını ya da Ödül haklarını 3. bir kişiye devredemezler. Aynı isme kayıtlı birden fazla Avea hattı ile yarışarak, birden fazla Ödül hakkı kazanan abone sadece tek Ödül kazanabilir, diğer hakkını 3. bir kişiye devredemeyecektir.

  11. Ödül kazanan abonelerin, Ödül alma hakkını Avea'nın kusurundan kaynaklanmayan nedenlerle hiç ya da gereği gibi kullanamamaları halinde Avea sorumlu tutulamayacaktır.

  12. Kampanya'ya katılanlar aboneler Avea'nın işbu Kampanya Şartnamesi'nde tesis ve ilan ettiği kuralları şimdiden kabul ederler. Katılımcı abonelerin Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi münhasıran Avea tarafından yapılacaktır.

  13. İşbu Şartname konusu Kampanya kapsamında ortaya çıkabilecek her türlü uyuşmazlıklarda Avea'nın defter, belge ve diğer her türlü kayıtları esas alınacaktır.

  14. Avea, Kampanya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan dolayı sorumlu değildir.

  15. İşbu Şartname, "Basit Tektaş Astroloji Paketi Kampanyası" için olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.

  16. İşbu Kampanya, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nün 12.04.2010 tarih ve B.07.I.MPİ.0.13.00.02-401.02.99-791-3542 sayılı izni ile AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Kampanya kurallarının tamamı Avea internet adresinden ve/veya 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri Hattı'ndan öğrenilebilir. 17. Avea'nın Milli Piyango İdaresi izni veya onayı ile Kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkı mahfuzdur. Bu Kampanya'ya katılan herkes yukarıdaki şartları gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılır.
  16 Temmuz 2010
  #1
 2. Avea Basit Tektaş TEKNOSA Hediye Çeki Kampanyası Katılım Koşulları ve Özellikleri Cevapları

 3. Tesekkürler
  16 Temmuz 2010
  #2
 4. 12 Ağustos 2018
  #3
 5. 12 Ağustos 2018
  #4
 6. ooo yıllar öncesinin kampanyası
  19 Ocak 2019
  #5
soru sor

Avea Basit Tektaş TEKNOSA Hediye Çeki Kampanyası Katılım Koşulları ve Özellikleri