Avea aboneleri 'LG X130 Netbook' kazanacak

İsimli konu WH 'Mobil Operatörler' kategorisinde, Nacizane.. üyesi tarafından 7 Eylül 2010 tarihinde yazılmıştır. Avea aboneleri 'LG X130 Netbook' kazanacak hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Avea aboneleri 'LG X130 Netbook' kazanacak  Online işlemleri kullanan Avea abonelerinden 10 kişinin, çekilişle ''LG X130 Netbook'' kazanacağı bildirildi.  Avea'dan yapılan yazılı açıklamada, Avea'nın gerçekleştirdiği kampanya ile online işlemleri kullanan abonelerinden 10 kişinin, çekilişle ''LG X130 Netbook'' kazanacağı belirtildi.

  20 Mayıs 2010 tarihine kadar devam edecek olan kampanyaya ilişkin Avea Müşteri Hizmetlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Orçun Onat, şunları kaydetti:

  ''Online İşlem Merkezi, müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını kolay ve hızlı bir şekilde çözmelerini sağlıyor. Düzenlediğimiz yeni kampanya ile abonelerimiz, hem işlemlerini rahatça yapacaklar hem de LG X130 Netbook kazanma fırsatı yakalayacak. Önümüzdeki günlerde de yepyeni kampanyalarımız ve promosyonlarımız devam edecek.''
  7 Eylül 2010
  #1
 2. Avea aboneleri 'LG X130 Netbook' kazanacak Cevapları

soru sor

Avea aboneleri 'LG X130 Netbook' kazanacak