İsimli konu WH 'İstek ve Şikayetleriniz' kategorisinde, Y@z Y@ğмυяυ üyesi tarafından 8 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır. avatarım hareket etmiyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Selam benim avatarımdaki sevimli şirin kedim neden hareket etmiyor ?:uzgun: hareketli avatar yeni formata uygun değilmi acaba
    8 Mayıs 2013
  2. avatarım hareket etmiyor Cevapları

3. Hareket ediyor ama konulara cevap yazdığın zaman, yanındaki kedi donuyor.:)
    8 Mayıs 2013
  4. yanındaki kedi derken :alala:birtane kedi var orda zaten oda hiç hareket etmiyorki sen ne ara gördünki hareket ettiğini bende hep donuk garibim;)
    8 Mayıs 2013
  5. Ama benim profilimde hareket ediyordu.
    8 Mayıs 2013
  6. ben sorarım ona başkalarının profilinde kıpraşıyor bende donuyormu yaniXD
    8 Mayıs 2013
  7. Nick

Nick Yönetici

Artık öyle kıpraşan avatarlara izin vermiyoruz. :D
    9 Mayıs 2013
  8. nede güzel kıpraşıyordu oysa hayırdır inşaallah nedenki merak hem iyi hem kötüdür ama şimdiki merakım sanırım iyi olan cinsinden madem kedimden ayrılıyorum nedenini öğrenebilirmiyim merakım şundan imzalar hala kıpraşıyor avatarların suçu ne :alala:teşekkür ederim sayın Mareşalim cevap verirseniz çok sevinirim:tamam: ben ufaktan ufaktan yeni avatar aramaya başlayayım barisi:)
    9 Mayıs 2013
  9. Nick

Nick Yönetici

Açıklayabilmem için teknik terimlere girmem gerekiyor. Avatarların boyutları farklı olduğu için sağından solundan kırpıyorum. Bunu yapabilmem için de gif gibi hareketli resimleri işlememiz gerekiyor. İşlem sırasında olan bir durum bu.

Çok önemliyse araştırayım bir çözüm yolunu. :)
    9 Mayıs 2013
  10. teşekkürler gayet güzel bir açıklama olmuş bukadar karmaşıksa gerek yok uğraşmaya bulurum başka birşey ben huy olarak alıştığım sevdiğim şeylerden çok zor ayrılırım:) ama hareket etmezsede dünyanın sonu değil çözüm webhattı açısından şık olur tabi bir el hareketi ile tv kanalları değişebilen günümüzde kıpraşan avatarı işleyememek webhattına yakışırmı;) ama çok yorucuysa gerekte yok ne çok konuştum değilmi mareşalim yaşlılıktan vallaXD
    9 Mayıs 2013
  11. Bonushood en çok kazandıran, etkinlik ve paylaşım sitesi Bonushood2 . com
    16 Ekim 2019
soru sor