Avantaj Paketi Numara Taşıma Kampanyası

İsimli konu WH 'Vodafone' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 2 Eylül 2012 tarihinde yazılmıştır. Avantaj Paketi Numara Taşıma Kampanyası hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [h=3]FATURASIZ NUMARA TAŞIMADA ÇOK AVANTAJLI TEKLİF VODAFONE’DA![/h]Numaranızı taşıyarak Vodafone faturasız tarifelerinden birini seçin, ayda sadece 21 TL'ye her yöne geçerli 500 dakika alın!

  Üstelik faturasız tarife kısıtı veya yaş sınırı da yok! Numaranızı taşıyarak paketinizi alın, 30 gün boyunca sevdiklerinizle rahat rahat konuşun.

  Paketinizi almak için AVANTAJ yazıp 7000'a ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir, paketiniz siz iptal etmediğiniz ve bakiyeniz yeterli olduğu durumda 6 ay boyunca otomatik yenilenir.
  • Paketin Özellikleri
  • Esaslar


  • Avantaj Paketi 21 TL'ye 30 gün boyunca yurtiçi her yöne konuşabileceğiniz 500 dakika içerir.
  • Paketi kampanya bitiş tarihinden önce AVANTAJ yazıp 7000'a ücretsiz kısa SMS göndererek satın alabilirsiniz. Ayrıca Vodafone Cep Merkezleri ya da 542 numaralı Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da paketinizi alabilirsiniz.
  • Paketiniz iptal etmezseniz 6 ay boyunca bakiyeniz yeterliyse otomatik yenilenir, böylece siz de 6 ay bu avantajdan faydalanabilirsiniz.

   Paketinizdeki kalan dakikaları sorgulamak için SOR AVANTAJ yazıp 7000'a ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.
  2 Eylül 2012
  #1
 2. Avantaj Paketi Numara Taşıma Kampanyası Cevapları

soru sor

Avantaj Paketi Numara Taşıma Kampanyası

Alakalı Aramalar:

 1. avantaj 7000