Ati Ekran Kartı 9 5 ATI Catalyst 9 5 Sürüm Görüntü Sürücüsü

İsimli konu WH 'Teknoloji' kategorisinde, Meryyemm üyesi tarafından 30 Eylül 2013 tarihinde yazılmıştır. Ati Ekran Kartı 9 5 ATI Catalyst 9 5 Sürüm Görüntü Sürücüsü hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bu paylaşımımda ati ekran kartı 9 5 ve ATI Catalyst 9 5 sürüm görüntü sürücüsü hakkında kısa kısa bilgiler bulabilirsiniz. Lütfen yararlandıysanız ve PC paylaşımlarımızın devamını istiyorsanız konuya teşekkür edin. Ati Ekran Kartı 9 5 ATI Catalyst 9 5 Sürüm Görüntü Sürücüsü ile iligli olan sorularınızı ve merakınızı gidereceğini düşünüyorum.

  atı ekran kartı 9 5 vista ati ekran kartının catalyst sürücüleri ile ilgili bir problem nasıl yapılır atı-catalyst yazılımı ne işe yarar bilgisayar ekran kartı nasıl indirilir radeon nasıl indirilir

  [​IMG]

  Amd(ati) Catalyst 9.5 Sürücüleri İndirilmeye Hazır


  Eski AMD/ATI yeni adıyla AMD Catalyst 9.5 ekran kartı sürücü paketi, olanca ertelemelerin ardından bekleyenleriyle buluştu. AMD Catalyst 9.5 sürücülerinde en büyük iyileştirmeler, tabii ki tahmin edebileceğiniz gibi Windows 7 desteği üstüne odaklanmış durumda.
  AMD Catalys t9.5 sürücüleri 8.612 sürüm numarası ile WHQL sertifikası da taşıyor.
  AMD(ATI) Catalyst 9.5 sürücüsünün sürüm notlarına bir bakalım:
  * Vista ve Windows 7 için tam WDM 1.1 desteği.

  * AMD(ATI) Video Converter yazılımında oluşan birçok problem AMD(ATI) Stream’e yapılan güncellemelerle düzeltilmiş. Ayrıca 4600 ve 4800 ailesi ekran kartlarının AMD(ATI) Video Converter yazılımıyla video çevirme işlemine hız katılmış.

  * Sevilen PC oyunu “Unigine Tropics” için performans kazancı getirecek yenilikler de var. Bu anlamda oyunda DX9 modunda ve AA açıkken, CrossFireX(çift ekran kartı) ve tek ekran kartı olmak üzere iki ayrı konfigürasyonda da %11‘e varan performans artışı.

  * Bir başka PC oyunu olan “Company of Heroes” için bir takım düzeltmeler ve %10‘u aşan performans kazancı.

  * CrossFireX(çift ekran kartı) konfigürasyonunda “BattleForge” PC oynu için de %10‘a varan performans artışı.
  AMD(ATI) Catalyst 9.5 Sürücülerinin sisteminize ve ekran kartınıza uygun olanını bu sayfaya giderek indirebilirsiniz.
  30 Eylül 2013
  #1
 2. Ati Ekran Kartı 9 5 ATI Catalyst 9 5 Sürüm Görüntü Sürücüsü Cevapları

soru sor

Ati Ekran Kartı 9 5 ATI Catalyst 9 5 Sürüm Görüntü Sürücüsü