ATI Catalyst İçin Yeni Hotfix Yolda

İsimli konu WH 'Ekran Kartları' kategorisinde, ¢σєηтяãσ üyesi tarafından 30 Ekim 2011 tarihinde yazılmıştır. ATI Catalyst İçin Yeni Hotfix Yolda hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ATI Catalyst İçin Yeni Hotfix

  Öyle sanıyorum ki AMD, bugünlerde son yılların en hayret verici sürücü skandallarından birine imza atıyor.
  Önce Splash Damage'ın sınıf tabanlı sıra dışı FPS oyunu Brink; şimdi de Polonyalı geliştirici CD Projekt RED'in uzun süredir merakla beklenen rol yapma oyunu The Witcher 2: Assassins of Kings. Eğer bir ATI Radeon'unuz varsa, bu oyunlarda komik performans problemleri yaşamanız kuvvetle muhtemel. Tabii buna bir de AMD'nin performans konusunda gerçek anlamda işe yarayan sürücüler yayınlama konusundaki "dillere desta becerisi" eklenince olaylar çok daha trajik bir boyut kazanıyor. Zira AMD, Brink için 10 gün içinde yayınladığı üç farklı hotfix sürücüsü ile bırakın performans sorunlarını belli oranda gidermeyi, yaşanan sorunları garip bir şekilde iyice kötüleştirmeyi başardığı bir sır değil. Hatta arada kurulmayı reddeden hatalı bir hotfix bile çıktı.
  Ancak AMD'den Andrew B'nin Twitter'dan geçtiği mesaja bakacak olursak; hem Brink hem de Witcher 2 için performans iyileştirmeleri getirecek yeni bir hotfix yolda (veya yeni bir hotbreak).
  Brink ve Witcher 2 için hotfix sürücümüz bu hafta yayınlanacak (muhtemelen birkaç gün içinde). Beklemede kalın.
  Evet, iki hafta içinde dördüncü hotfix. Bu sefer verilerimizi yedeklemeye başlasak; hatta yüzlerce dolar saydığımız bilgisayar parçalarımızı sigortalasak hiç fena olmaz. AMD geliyor, yeni hotfix'leriyle...
  30 Ekim 2011
  #1
 2. ATI Catalyst İçin Yeni Hotfix Yolda Cevapları

soru sor

ATI Catalyst İçin Yeni Hotfix Yolda