ATI Catalyst 10.4 WHQL Sürücüsü Yayınlandı (İndir)

İsimli konu WH 'Ekran Kartları' kategorisinde, ¢σєηтяãσ üyesi tarafından 12 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır. ATI Catalyst 10.4 WHQL Sürücüsü Yayınlandı (İndir) hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. ATI Catalyst 10.4 WHQL Sürücüsü İndir

Birkaç önizleme sürümünün ardından AMD en sonunda ATI Catalyst 10.4 WHQL sürücülerini yayınladı. Önceki önizleme sürümü yavaş yüklenme sorununa eğlmişti ancak yeni sürüme yalnızca 5000 dizisi için Battlefield: Bad Company 2 oyununa ilişkin bir iyileştirme eklendi. Eğer 5000 dizisinden daha düşük bir ATi kartınız varsa BC2 oynamak için önceki önizleme sürümünü kullanmayı sürdürmenizi öneririz.İşte bazı yenilikler...
    Windows özellikler:
    ATI Catalyst – Video iyileştirmeleri

• H.264 Level 5.1 desteği

• ATI Catalyst artık tüm destekleyen ortam yürütücülerde (media player) 5.1 akışlarını oynatabiliyor.
    • Yüksek çözünürlükler için video desteği (4Kx2K)
    AMD video çevrim güncellemeleri

• Windows 7 Sürükle Bırak video çevirme desteği iyileştirildi.

• Başarım artırıldı
    • Yeni biçimler destekleniyor (H.264 dosya biçimleri – MTS, WTV ve WMV9 Complex katıştırılmış (interlaced) içerik)
    • ATI Catalyst Denetim Merkezi™ GPU hızlandırma etkinleştirme, devre dışı bırakma ayarı eklendi.
    ATI Video çevirici desteği ATI Catalyst Denetim Merkezi Gelişmiş ayarlar sekmesine eklendi.
    Linux özellikleri:
    Yeni Linux işletim sistemleri desteği

• Ubuntu 10.04 desteği
    AMD ATI Catalyst 10.4 WHQL sürücüyü buradan indirebilirsiniz.
    12 Temmuz 2010
  2. ATI Catalyst 10.4 WHQL Sürücüsü Yayınlandı (İndir) Cevapları

soru sor

ATI Catalyst 10.4 WHQL Sürücüsü Yayınlandı (İndir)