Aslan Burcu Temmuz 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Aslan' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 28 Haziran 2012 tarihinde yazılmıştır. Aslan Burcu Temmuz 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Aslan Burcu Temmuz 2012 Yorumu


  Temmuz ayına parasal konular ve maddi durumunuz daha fazla ön planda olarak giriş yapacaksınız sevgili aslanlar. Arkadaş ortamlarınızda, seyahate dayalı planlarınızda sıradışı ve güzel gelişmelere açık bir ay geçirebilirsiniz. Alacağınız destek fazla olacak ve grupsal ortamlarda kendinizi istediğiniz şekilde göstereceksiniz.


  Ayrıca, sosyal çevrenizde veya arkadaş ortamınızda parasal konularda tahminleriniz iyi olmayabilir, bu da sizi gereksiz masrafa sokabilir.

  Hayatınızın bir çok alanında somut adımlar görmek isteyeceksiniz. 16 Temmuz tarihinde , sosyal ortamlarınızda parayla ilgili konularda kafanız hızlı çalışacak.


  Bunun sonucunda çevrenizdeki insanlara karşı anlayışsız davranışlarınız olabilir. Biraz daha sabırlı olmalı ve konuşmalarınızda karşı tarafı tahrik etmemelisiniz.

  24 Temmuz tarihinde ağırlıklı olarak yakın çevrenize odaklanabilirsiniz. Ya da iletişime, satışa, pazarlamaya dayalı işleriniz varsa çevrenizden alacağınız desteklerle olumlu etkiler altında olacaksınız.

  Ay sonu arkadaşlarınıza karşı anlayışlı, doğru ve güzel yaklaşımlarınız olabilir. Ayrıca ilgi alanınız ev ve ailevi konulara kayabilir.
  28 Haziran 2012
  #1
 2. Aslan Burcu Temmuz 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Aslan Burcu Temmuz 2012 Yorumu