Aslan Burcu Nisan 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Aslan' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 25 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Aslan Burcu Nisan 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. [h=3] Aslan Burcu Nisan 2012 Yorumu
    [/h]
    Sevgili Aslanlar özel hayatınızda bu ay sosyal, eğlenceli ve rahat olacaksınız. Karşı tarafın istekleri sizin için önemli olacak. Sevdiğiniz insanla birlikte seyahat, yolculuk, eğitim planları yapabilirsiniz. ay boyunca kimliğinizi, yabancı ortaklı işler, medya, seyahat, ticaret, eğitim, hukuk alanlarınızda ortaya koyabilirsiniz. Eğer bu işlerden herhangi biriyle uğraşıyorsanız, şartların sizin lehinizde olacağı güzel bir ay sizleri bekliyor olacak. Kendinizi geliştirip, eğitmeye ve geleceğiniz üzerine daha fazla çaba harcamaya yönelik adımlar atacaksınız. Yine bu alanlarda kendinizi göstermek, cesur adımlar atmak, liderlik etkileriniz yüksek olabilir.
    Bu dönem yapılacak seyahatler kendinizi geliştirmenize ve hayata farklı gözlerle bakmanıza yardımcı olacak. Seyahat, kurs, seminer gibi oluşumlarda ani fırsatlarınız oluşabilir.Ayrıca , dış koşullara bağlı, geleceğe yönelik işlerinizde geçmişte konuşulmuş bir iş yeniden gündeme gelebilir veya üzerinde konuşulabilinir. Kendinizi geliştireceğiniz alanlara kayabilir, eğitim, seminer ve kurs programlarından yardım alabilirsiniz. Bu aralar işle ilgili konularda görüşmeleriniz varsa, dikkatli adımlar atmak kaydıyla atağa geçebilirsiniz.

Nisan ayının son haftasında eşinizin para durumuyla ilgili konularda sorunlar yaşayabilirsiniz veya ortaklaşa para işleriniz varsa 29 nisana kadar dikkatli adımlar atmalısınız.Ayrıca yabancı ortaklı işler, seyahat, eğitim, ticaret, medya alanlarınızdan birinde farklı ve sıradışı bir iş gündeme gelebilir. Ya da uzakta buluna akrabalarınızın hayatındaki heyecanlara şahit olabilirsiniz.
    25 Mart 2012
  2. Aslan Burcu Nisan 2012 Yorumu Cevapları

soru sor

Aslan Burcu Nisan 2012 Yorumu