Aslan Burcu Ağustos 2012 Yorumu

İsimli konu WH 'Aslan' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 30 Temmuz 2012 tarihinde yazılmıştır. Aslan Burcu Ağustos 2012 Yorumu hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Burcunuzdaki Merkür ayın 9′unda normale dönüyor ve yoluna devam ediyor. İnsanlar sizi sinirlendirecek şeyler yapabilirler ve devamlı olarak üzerinize gelebilirler. Bu durum her iki cinsiyet için de geçerli olmakla beraber siz bir kadınsaniz daha güçlü olarak etkilenebilirsiniz. Yanlış kararlar almaya uygun bir dönemde olduğunuzu da bilmelisiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun eğer evliyseniz eşinizle ilgili olaylar bu ay sizi fazlasıyla meşgul edebilir. Aslında bunlar olumsuz şeyler değil. Bazı şeylerden fedakarlık yapmanız gerekebilir. Bir yakınınızın başına gelebilecek olan talihsiz bir olay sizi fazlasıyla üzebilir. Kendi ortamınızdan fazla uzaklaşmamalısınız. Bu ay çevrenizi idare etmeniz ve başkalarının hatalarını düzeltmek için yorulmanız gerekebilir. Kontrolsuz olarak yaptığınız bazı davranışlar kimsenin gözünden kaçmıyor. Maddi konularda ve önemli kimselerle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız.
    30 Temmuz 2012
  2. Aslan Burcu Ağustos 2012 Yorumu Cevapları

3. peh peh peh :P
    30 Temmuz 2012
  4. İnsanlar sizi sinirlendirecek şeyler yapabilirler ve devamlı olarak üzerinize gelebilirler.

Hep ya hep
    [kizgin]:D
    30 Temmuz 2012
  5. o insanlar dedikleri ben oluyorum :-)
    30 Temmuz 2012
  6. Yoo sen değilsin :D
    30 Temmuz 2012
  7. ben değilsem ben kimim :alala:
    30 Temmuz 2012
  8. sen sadece sinirlendiriyosun ustume gelmiyosun :muha:
    30 Temmuz 2012
  9. bak beni sinirlendirme üstine de gelirim kamyonla [kizgin]:muha:
    30 Temmuz 2012
  10. ben seni sinirlendirmiyorumki sen beni sinırlendiriyosun ben gelecem kamyonla [kizgin] ver o kamyoNu bAna :muha:
    30 Temmuz 2012
  11. senin ehliyetin yok ki naısl süreceksin [kizgin] ben o sorumluluğu alamam al sana oyuncak araba [​IMG]
    30 Temmuz 2012
soru sor

Aslan Burcu Ağustos 2012 Yorumu