Artık selılütten kurtuluyoruz

İsimli konu WH 'Estetik Ve Diyet' kategorisinde, .мєℓσ∂у. üyesi tarafından 30 Mart 2012 tarihinde yazılmıştır. Artık selılütten kurtuluyoruz hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Bayanlara özel duyurumuz var büyük bir ustalıkla bize bu yorumuy ve bu yöntei hazırlayan gamze savcı nın selilütten kurtulma planları.Havalar ısınıyor selülit pek çok kadının ortak problemi olduğu kadar korkulu rüyasıdır da. Genetik ve hormonal nedenlerin yanı sıra yaşla da birlikte ilerleyen, egzersiz yetersizliği ve yanlış beslenmeyle ağırlaşan bu problem derideki kan ve lenf dolaşımındaki azalmadan kaynaklanır Böylece yağ katmanları cilt altında düzensiz yapışarak portakal kabuğu görüntüsü oluşturur.
  Tedavinin amacı, kan dolaşımını artırmak, beslenme sistemini değiştirmek ve sindirimi düzenlemektir. Günde en az 2 lt sıvı alınmalıdır. Fırça ile masaj yapmak kan dolaşımını uyaracağından bundan vazgeçmemek gerekir.
  Ayrıca bu korkulu rüyaya en, kısa ve sağlıklı tedavi yine bitkilerden gelmiştir. İşte aşağıdaki bitkisel çözümlerden biri..  1 tutam suyosunu
  1 tutam orman sarmaşığı
  1 tatlı kaşığı lâvanta veya gül özü
  Birkaç damla öküzgözü esansı (kan dolaşımı hızlanır)vazelin veya 3 yemek kaşığı gliserin
  Bitkileri yıkadıktan sonra cam bir çanağa koyup, buna esansları ve diğer malzemeleri katın. Her gece selülitli bölgelerinize bunla masaj yapın ve 1 saat cildinizde bu karışımı tuttuktan sonra (bu arada örneğin TV izleyebilirsiniz) nemli ve pamuklu bir bezle silinin.  30 Mart 2012
  #1
 2. Artık selılütten kurtuluyoruz Cevapları

soru sor

Artık selılütten kurtuluyoruz