'Artık daha fazlasına tahammülümüz kalmadı'

İsimli konu WH 'Galatasaray' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 3 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. 'Artık daha fazlasına tahammülümüz kalmadı' hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Bursaspor karşılaşması öncesi takım kampını ziyaret ederek maç yemeğinde oyunculara yönelik bir konuşma gerçekleştirdi.

  Dursun Özbek'in takımdaşlık ruhuna vurgu yaptığı konuşmasından satırbaşları şu şekilde:

  "Bu sezon gösterdiğimiz performans ve ligde bulunduğumuz konum, Galatasaray'a yakışmıyor. Artık daha fazlasına tahammülümüz kalmadı; sizden bugün sahaya çıkıp, elinizden gelenden de fazlasını yapmanızı bekliyorum.

  Başkanlık dönemim boyunca birçok fedakârlık yaptım; kendi işimi arka planlara attım, maddi ve manevi olarak kulübümüze destekte bulundum.

  Galatasaray Spor Kulübü Başkanı olarak bugüne kadarki tüm sorumluluğu ben üstlendim. Bugün burada size içimi döküyorum ve sizden bir tek şey istiyorum. İçinizde Galatasaray ruhunu yaşıyorsanız, kendinizi Galatasaraylı hissediyorsanız; bugün bunu sahaya yansıtın. Biz iyi bir takımız, kenetlendikçe de daha güçlüyüz. Ve kalan bölümdeki tablonun sorumluluğuna ortağız. Bu akşam tribünde olacağım ve ben de bir Galatasaray taraftarı olarak bu ruhu sizde görmek istiyorum" diye konuştu.
  3 Mayıs 2017
  #1
 2. 'Artık daha fazlasına tahammülümüz kalmadı' Cevapları

soru sor

'Artık daha fazlasına tahammülümüz kalmadı'