ARKADASLAR SITEYE BISEY EKLEMEK ISTIYORSANIZ BURAYA BAKIN OGRENIN

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, MeTkO üyesi tarafından 18 Ocak 2006 tarihinde yazılmıştır. ARKADASLAR SITEYE BISEY EKLEMEK ISTIYORSANIZ BURAYA BAKIN OGRENIN hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. arkadaslar bende sizin gibi il uyue oldugumda bunu tutturamiyodum simdi ogrendim
    sizlerde ogrenmek isterseniz cevaplari okuyun inaniyorum ki hepiniz yapacaksiniz hadi kolay gelsin

Senin bilgisarında ise ilk önce şöle bişi yapmalisin
    www.rapidshare.de-weya-www.hemenpaylas.com sitesine gir ordan Upload et(yani bizimle paylaşmak istediğin şeyi internete yükle ve link al) Bu rapid den upload etme ile ilgili Topicler var zaten sitede ordan bi iyicene öğren!!!
    Daha sonra linki aldın ,bak sağ alt köşede Yeni konu diye bişi var ,Ordan bizimle paylaşacağın şeyi düzenleyip hazırlayıp foruma eklicen bunlada ilgili yardım istersen senin için bi resimli anlatım yaparım..
    Diyelim internette olan bi şeyi bizimle paylaşmak istiyon gene aynı şekilde o şeyi linkini alıcan ,Yeni Konu dicen sonra düzenleyip foruma koyucan hepsi bu kadar yaw hadi kolay gelsin

assagidada cewaplar daha genis olarak mewcutt
    18 Ocak 2006
  2. ARKADASLAR SITEYE BISEY EKLEMEK ISTIYORSANIZ BURAYA BAKIN OGRENIN Cevapları

3. Nick

Nick Yönetici

Eklemek istediğin şeyi yeni konu açarak paylaşabilirsin..

Sorunuzu tam olarak anlamadım.
    19 Ocak 2006
  4. yani bende siteye program veya onun gibi biseyler eklemek istiyorum daha once eklemek istedim ama vaktim yoktu smdi biraz bos vaktim vardi onuda boyle degerlendirim dedim yardimci olurmusn biraz
    19 Ocak 2006
  5. bizle paşlaşmak istediğin şeyler internettemi ? yoksa senin bilgisayarındamı?

----Senin bilgisarında ise ilk önce şöle bişi yap.
    www.rapidshare.de sitesine gir ordan Upload et(yani bizimle paylaşmak istediğin şeyi internete yükle ve link al) Bu rapid den upload etme ile ilgili Topicler var zaten sitede ordan bi iyicene öğren!!!
    Daha sonra linki aldın ,bak sağ alt köşede Yeni konu diye bişi var ,Ordan bizimle paylaşacağın şeyi düzenleyip hazırlayıp foruma eklicen bunlada ilgili yardım istersen senin için bi resimli anlatım yaparım..
    ----Diyelim internette olan bi şeyi bizimle paylaşmak istiyon gene aynı şekilde o şeyi linkini alıcan ,Yeni Konu dicen sonra düxenleyip foruma koyucan bak başka konularda yardım istersen bildiğim kadarıyla sana yardım ****....
    19 Ocak 2006
  6. abi upload ediyosun buraya sonra link i yapıştırıyosun
    19 Ocak 2006
  7. hay sen cok yassa iste sorun o benim bilgisayardan program onu biraz aciklarsaniz sevinirim

tamam anladim galiba deniyecem bi
    19 Ocak 2006
  8. ya kardesim sana ne kadar tesekkur etsem azdir cok sagolasin :appl: :laugh: :s :s :s

da yukledim linki de aldim inndirmeye denedim bos sayfa cikiyor bu ne olabilir acaba
    19 Ocak 2006
  9. ziyaaktas

ziyaaktas Yönetici

metko kardeş hoş geldin.
    ayrıca kolay gelsin
    19 Ocak 2006
  10. yok eklemek istedigim sey msn da hep gorunmezlik dedikleri sey olmuyor malesef cunku bu sadece nikini yok ediyo benim yuklemek istedigim tex ise fareyle uzerine geldigindede mail adresin cikmiyo sizinle paylasmak istedim

AYRICA HOSBULDUM SAGOLUN
    19 Ocak 2006
  11. dostum emegin icin coq saoll ama bunlar verilmişti ol :s sun genede bir bilgi edindin baska seyler eklersin.
    20 Ocak 2006
  12. evet ya sonradan gordum ama dedigin gibi eklemeyi de ogrendik
    o sefer istanbullu dan inndiremedim ben onun icin yok tu biliyodum ama sonra gordum neyse daha basta ozur dilemistim
    sagolun dedigin gibi baska seyler ekleriz
    20 Ocak 2006
  13. senin bu siteye bişeyler eklemen için öncelikle mevkinin yüksek olması :s gibi (yarbay,üstteymen)

ya arkadaşlar bu msnde görünmezliği nasıl ve nerden yükleyebiliriz? :ohmy:
    25 Ocak 2006
  14. arkadas her halde gormedim benim mevkim albay orda ayrica ben bunu gonderdigimde yuzbasiydim simdi albayim

yazilim genele gir orda msn var oraya tikla gorunmezlik konusu var
    25 Ocak 2006
  15. 26 Ocak 2006
  16. :appl:
    26 Ocak 2006
  17. :alala[1]:
    29 Ocak 2006
  18. 11 Şubat 2006
  19. Bilgiler için tşk.ler herkese
    16 Şubat 2006
  20. çok saol
    17 Şubat 2006