Arı sütü ve Arı sütü kremi

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, Guzeldir1 üyesi tarafından 26 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Arı sütü ve Arı sütü kremi hakkında bilgi ve tartışmalar.

  1. Arı ürünlerinin sağlığa ne kadar faydalı olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Arı ürettiği arasında bulunan arı sütü, cilt güzelliği ve sağlığı açısından oldukça olumlu etkiler göstermektedir. Arı sütü kremi adıyla bilinen ve eczanelerde satılan krem cilt hücreleri üzerinde derinlemesine bir etki göstererek, cildi canlandırıcı ve sağlığına kavuşmasını sağlar.
    [​IMG]
    Bu krem cilt sağlığı ve güzelliği açısından tercih edilmektedir. Yanık, kesik ve yaralarda tedavi edici bir etki gösteren arı sütü kremi siyah noktaları, sivilce ve akneleri yok ederek faydalı etkiler göstermektedir. Miktarına ve markasına göre 50 ila 100 Türk lirası arasında satılmaktadır. İşçi arılar tarafından onlarca bitkiden ve bitki özünden toplanarak ortaya çıkarılan arı sütü, arı kolonisinde kraliçe arının beslenmesinde kullanılmaktadır. Arı sütü ile ilgili daha geniş bilgiye buradan http://guzeldir.com/ari-sutu-kremi/ ulaşabilirsiniz.
    26 Ocak 2017
    #1
  2. Arı sütü ve Arı sütü kremi Cevapları

soru sor

Arı sütü ve Arı sütü kremi