Arda Kural beyazperdeye geri dönüyor

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 4 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. Arda Kural beyazperdeye geri dönüyor hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  RAHATSIZLIĞI nedeniyle uzun süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu Arda Kural, “Nefrin” filmi ile beyazperdeye dönüş yapacak.

  Yapımcılığını DSS Yapım, yönetmenliğini Gülşen Güner'in üstlendiği korku filmi “Nefrin”, 2 Haziran’da vizyona girecek. Arda Kural, Tuğba Özay ve Metin Yüksel’in başrollerini paylaştığı filmde Eylem Doğan, Gülten Kesgin, Murat Ercanlı, Aydan Çakır ve Ece Baykal da oynuyor. Kardeşine büyü yapılan Enes karakterini canlandıran Arda Kural, "Kötü günler geride kaldı, kendimi işime verdim. Tekrar sinema ve dizi projeleri görüşmelerine başladım. Nefrin filmi ile tekrar sektöre giriş yaptım. Filmimiz 2 Haziran’da vizyona giriyor. Çekimlerde bol bol güldük ve eğlendik” dedi.

  Kırıkkale'nin Derice köyünce yapılan çekimlerde köy halkı da rol aldı. Filmin yönetmeni Gülşen Güner ise, Türkiye'de korku filmi çeken ilk kadın yönetmen oldu.
  4 Mayıs 2017
  #1
 2. Arda Kural beyazperdeye geri dönüyor Cevapları

soru sor

Arda Kural beyazperdeye geri dönüyor