Aranan şüpheli yakalandı

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 17 Haziran 2017 tarihinde yazılmıştır. Aranan şüpheli yakalandı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]


  BURSA'da bacağından tabancayla vurulduktan sonra getirildiği hastanede kan kaybından ölen Dilek Bozal’ın katil zanlısı Muhammet Ertaş'ın tutuklanmasından sonra, Ertaş'a tabancayı verip olay sonrası silahı alarak kaçtığı öne sürülen R.E. de polis tarafından yakalandı.

  Bursa'da geçen pazartesi akşamı merkez Yıldırım İlçesi Ankara Yolu Caddesi üzerinde meydana gelen olayda 32 yaşındaki Y.K. (32), R.E. (25) ve Muhammet Ertaş (20) ile Ertaş'ın sevgilisi Dilek Bozal (26), kiralık otomobille gezmeye çıktı. Otomobilin arka koltuğunda oturan Ertaş iddiaya göre belinden çıkarttığı tabancayla doldur-boşalt yaptı. Bu sırada ateş alan silahtan çıkan kurşun yanında oturan sevgilisi Dilek Bozal'ın bacağına isabet etti. Dilek Bozal'ın yaralanmasının ardından Muhammet Ertaş ile arkadaşları Bozal'ı hastaneye götürmedi.

  Yaklaşık bir saat boyunca otomobille tur atan şüpheliler daha sonra hastaneye gitmeye karar verdi. Yaralı kadını kucağında taşıyarak acil servise bırakan Muhammet Ertaş ve arkadaşları ayrıldı. Talihsiz kadın daha sonra aşırı kan kaybından yaşamını yitirdi.

  Cinayet sonrası başlatılan araştırma sonunda kaçan katil zanlısı Muhammet Ertaş yakalanıp tutuklandı. Aranan şüphelilerden R.E. ise polis tarafından akrabasının evinde dün gözaltına alındı. Verdiği ifadesinde Dilek Bozal'ı kendisinin öldürmediğini söyleyen R.E.'nin, "ben Muhammet'e tabancayı vermiştim. O da doldur boşalt yaparken Dilek'i yaraladı. Kan kaybından öldü. Olay sonrası Muhammet'ten tabancayı alarak kaçtım. Sonra da yakalandım" dedi. Sorgulaması tamamlanan R.E. adam öldürmek suçundan adliyeye çıkartıldı.

  Olayda kullanılan tabancayı da ele geçiren polis, olay günü otomobili kullandığı öne sürülen Y.K.'yi arıyor.
  17 Haziran 2017
  #1
 2. Aranan şüpheli yakalandı Cevapları

soru sor

Aranan şüpheli yakalandı