Apple Watch'a hareketli gökkuşağı özelliği geldi!

İsimli konu WH 'Donanım Bileşenleri' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 11 Haziran 2018 tarihinde yazılmıştır. Apple Watch'a hareketli gökkuşağı özelliği geldi! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Apple, 4 Haziran günü Apple Watch'a getireceği gökkuşağı özelliği ile kullanıcılarını mutlu edecek gibi duruyor.

  [​IMG]

  Gün içerisinde eminiz mobil cihazlarınızı büyük bir özenle kullanıyorsunuzdur. Bazı zamanlarda insanı kişiselleştirme ahı tutar ve dışarıdan teknolojik ürünlerinin temiz ve havalı görünmesini ister. Muhtemelen Apple Watch üreticileri de bu durumun farkında olmuş olacak ki akıllı saatin ekranına gökkuşağı esintileri ekleme kararı almışlar.

  [​IMG]

  Peki bunu diğerlerinden ayıran özellik nedir? Öncelikle ekrana dokunduğunuz veya kolunuzu hareket ettirdiğiniz anda her bir çubuk titreşime geçiyor. Siz sabit olduğunuz zamanda ise bu çubuklar duruyor. Daha net görebilmenk için yukarıdaki fotoğrafa bakabilirsiniz. 4 Haziran Pazartesi günü saat 12:00’da kullanıma sunulacak olan bu özellik, şimdiden Apple kullanıcıları tarafından merakla beklenmekte.

  İnternette bu konu hakkında bir bug (açıklık-hata) olduğu da öne çıktı. Önceden kullanmak isteyen kullanıcılar cihazın tarih ve saatini ileriye aldığında, bu özelliği kullanabiliyorlar. Ancak bu açıklık cihazınızın zarar görmesine ve verilerinizin kaybına neden olabilir.
  11 Haziran 2018
  #1
 2. Apple Watch'a hareketli gökkuşağı özelliği geldi! Cevapları

 3. bu özelliğin bize faydası ne ki?
  25 Haziran 2018
  #2
soru sor

Apple Watch'a hareketli gökkuşağı özelliği geldi!