Apple güvenlik güncellemeleri

İsimli konu WH 'iPhone' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 13 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır. Apple güvenlik güncellemeleri hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Bu belgede Apple yazılımlarına yönelik güvenlik güncellemeleri listelenmektedir.

  Apple güvenlik güncellemeleri hakkında
  Apple, müşterilerini korumak amacıyla, bir inceleme gerçekleştirilene ve yamalar veya sürümler genel kullanıma sunulana kadar güvenlik sorunlarını açıklamaz, tartışmaz ya da onaylamaz. Bu belgede son sürümler listelenmektedir.

  Apple Kimliği parolanızı sıfırlamak veya yakın zamandaki bir App Store harcamasını incelemek gibi nedenlerle bir güvenlik sorunuyla ilgili teknik desteğe ihtiyacınız olursa Güvenlik sorunlarıyla ilgili yardım alma başlıklı makaleye bakın.

  Bir Apple ürününde güvenlik veya gizlilikle ilgili bir açık bulduğunuza inanıyorsanız nasıl bildirimde bulunacağınızı öğrenin.

  [​IMG]

  Apple'dan son yazılım güncellemelerini alma
  Apple ürününüzün güvenliğini sağlamak için alabileceğiniz en iyi önlemlerden biri yazılımlarınızı güncel tutmaktır.

  • iOS ve iPadOS'in en son sürümü 13.3.1'dir. iPhone, iPad veya iPod touch'ınızdaki yazılımı güncelleme hakkında bilgi edinin.
  • macOS'in en son sürümü 10.15.3'tür. Mac'inizdeki yazılımı güncelleme ve önemli arka plan güncellemelerine izin verme hakkında bilgi edinin.
  • tvOS'in en son sürümü 13.3.1'dir. Apple TV'nizdeki yazılımı güncelleme hakkında bilgi edinin.
  • watchOS'in en son sürümü 6.1.2'dir. Apple Watch'unuzdaki yazılımı güncelleme hakkında bilgi edinin.
  iOS, iPadOS, tvOS ve watchOS için bir yazılım güncellemesi yüklendikten sonra yazılım sürümünün düşürülemeyeceğini unutmayın
  13 Şubat 2020
  #1
 2. Apple güvenlik güncellemeleri Cevapları

soru sor

Apple güvenlik güncellemeleri