Appcrash Hatası Nasıl çözülür

İsimli konu WH 'Linux - Mac OS' kategorisinde, asliuzun üyesi tarafından 24 Mayıs 2013 tarihinde yazılmıştır. Appcrash Hatası Nasıl çözülür hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. 1-Lütfen nVidia / ATI grafik sürücüleri güncelleyin
  SLI / Crossfire kapatın
  2-Tek GPU ilk (Diğer bir grafik kontrol paneli ile kapatın) kullanmayı deneyin
  3-Anti-aliasing ve filtreleme Devredışı bırakın
  V-sync kapatın.
  4-Arka plan uygulamaları devre dışı bırakın ve anti-virüs yazılımı kapatın

  Bunlar olmadıysa aşağıdaki çözümleri inceleyebilirsiniz

  Bilgisayarınızda çalışan casus yazılımlar tarafından gerçekleştirilen eylemler, virüsler, Truva atları ve diğer kötü amaçlı programlar, Windows APPCRASH hatalarının bir diğer olası nedeni olabilir. Tüm bu zararlı programların risk teşkil ettiğini, daha sonra ara sıra APPCRASH hatası daha da büyük, böylece büyük miktarda bilgisayar sistemine zarar neden olma yeteneğine sahip. Bu nedenle, en kısa sürede bu enfeksiyonların kurtulmak böylece, özellikle APPCRASH hataları görmeye başlamak, aynı zamanda virüsten koruma yazılımı bilgisayarınıza düzenli olarak çalıştırmak için iyi bir fikir.

  APPCRASH hakkında bilinmesi gereken ilk şey budur. Bu temelde, Bilgisayarınızda çalışan uygulamaları neden olan yazılım çöker Appcrash Hatası Windowstanımlamak için Microsoft tarafından icat edilmiş bir terim. Şimdi, pek çok farklı programlar bilgisayarınızda çalışan olabilir, ve bir uygulama, size istediğiniz belirli görevleri gerçekleştirmek için, bir kullanıcı olarak doğrudan etkileşim içinde olduğunu programları biridir. Uygulamalarına örnek olarak, kelime işlemci ve e-posta programları, elektronik tablolar olurdu. Arka plan görevleri, farkındalık veya etkileşimi olmadan bilgisayar üzerinde çalışan uygulamalar değildir, bilgisayarınızda çalışan programlar diğer türleri vardır. Bir uygulama çöker, çalıştırmakta olduğunuz Windows işletim sistemi ve diğer programlar diğer bölgelerinde sorunlar neden olabilir ve bu genellikle APPCRASH bir hata mesajı yol açacaktır.
  [​IMG]
  24 Mayıs 2013
  #1
 2. Appcrash Hatası Nasıl çözülür Cevapları

soru sor

Appcrash Hatası Nasıl çözülür

Alakalı Aramalar:

 1. appcrash hatası nasıl çözülür

  ,
 2. APPCRASH nasıl çözülür

  ,
 3. APPCRASH

  ,
 4. chrome appcrash hatası nasıl çözülür,
 5. gogle appcrash hatası nasıl çözülür