Antalya Tiyatro Festivali 2. Kez Şehre Tiyatro Katmaya Geliyor!

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 28 Ekim 2015 tarihinde yazılmıştır. Antalya Tiyatro Festivali 2. Kez Şehre Tiyatro Katmaya Geliyor! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG][/url
  ]


  Geçtiğimiz yıl 5000 den fazla seyirci ile 6 gün boyunca Türkiye’nin ödüllü İstanbul prodüksiyonlarını ağırlayan ve ilk kez gerçekleştirilen ilk özel organizasyon olma özelliğini taşıyan
  Antalya Tiyatro Festivali2. kez Antalya halkı ile buluşmaya hazırlanıyor.

  Bu yıl 7 Aralık ve 15 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek organizasyonda farklılıklarda olacak. 9 gün sürmesi planlanan organizasyonda İstanbul prodüksiyonlarının yanı sıra, Antalya’daki yerel tiyatroların oyunları ücretsiz olarak sergilenecek. Ayrıca festival Antalya Kültür Merkezi ile sınırlı kalmayarak tüm şehre yayılacak. Festival boyunca ücretsiz oyunculuk atölye çalışmaları da şehre renk ve heyecan katacak.

  Antalya Tiyatro Festivali organizasyon firması Panda Organizasyon yöneticileri Kaan SEBKEKTAY ve Deniz AKOK bu yılki festival oyunlarını yine Türkiye’nin en iyi ve ödüllü prodüksiyonlarından özenle seçiyorlar. 9 gün sürecek festival biletleri Biletix ve Festival Bilet Satış noktalarında olacak. Ücretsiz aktivitelerdeki ücretsiz davetiye dağıtımı festival gişelerinden olacak.

  Festival ile ilgili tüm detaylar festival için oluşturulan www.antalyatiyatrofestivali.com ve festival resmi sosyal medya sayfalarından takip edilebilecek.
  28 Ekim 2015
  #1
 2. Antalya Tiyatro Festivali 2. Kez Şehre Tiyatro Katmaya Geliyor! Cevapları

soru sor

Antalya Tiyatro Festivali 2. Kez Şehre Tiyatro Katmaya Geliyor!