Antalya Saç Ekimi Merkezi

İsimli konu WH 'Estetik ve Güzellik' kategorisinde, Drseyman üyesi tarafından 30 Eylül 2019 tarihinde yazılmıştır. Antalya Saç Ekimi Merkezi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Saç ekimi denilince genellikle en çok sorulan soruların başında ekim yapıldıktan sonra tekrar dökülme yaşar mıyım sorusu olmaktadır. Öncelikle şunu çok rahat bir şekilde belirtmeliyiz ki, ekilen saçlar tekrar dökülmez. Çünkü kişinin donör bölge dediğimiz enseden aldığımız saç kökleri dökülmemeye kodlanmış olduğu için operasyon sonrasında ekilen saçlarda büyük bir başarı sağlanmaktadır.

  Antalya Saç Ekimi olarak bizler hastalarımıza genellikle kullandığımız en son teknoloji gelişmiş FUE tekniği ile saç ekim yöntemini önermekteyiz. Çünkü genellikle tercihler bu yönde olmaktadır. FUE Saç Ekimi ile hastalar her hangi bir dikiş veya yara izine maruz kalmadan aynı gün içinde taburcu olabilirler. Bu noktada eğer saç ektirmeye karar verdiyseniz ilk önce işlemin yapılacağı yeri çok iyi araştırmanız gerekmektedir. Çünkü piyasada çok uygun fiyatlara ama merdiven altı dediğimiz bir çok firmanın kötü sonuçları moralinizi daha çok bozabilir.

  Saç ekimi yapacak kişiler mutlaka uzman doktor ve yine tecrübeli ekip tarafından tam teşekküllü hastane ortamında gerçekleştirilmelidir. Saç ekimi Antalya bölgesinde merkezimiz sizlere yine bu konuda en donanımlı güvenli Medikal Park Hastanesinde hizmet vermektedir. Antalya saç ekimi fiyatları ise kişiden kişiye değişmektedir. Bakanlık tarafından internet ortamında fiyat yazılmasının yasak ve cezası olduğundan sitemizde hızlı online olarak yine uzman desteği ile 5 dakika da fiyat alabilirsiniz. Üstelik 4 adet resim göndererek yine ücretsiz saç analizi yaptırabilirsiniz.

  Erkeklerde Sakal Ekimi

  Erkeklerde oluşan köselik sorunu, günümüzde aynı saç ekimi yönteminde kullanılan FUE tekniği ile sakal ekimi işleminde de kullanılmaktadır. Sakal, bıyık ekimi gibi tedaviler de aynı gün içerisinde tamamlanmaktadır. Köselik kaderiniz olmasın. Tek seans işlemi ile sakallarınızı daha güçlü hale getirin. Akdeniz bölgesi olarak Antalya’da önemli bir hale gelen saç ekimi merkezimiz sizlere en güvenli ve konforlu bir şekilde evinizi aratmayacak bir ortam sağlamaktadır.

  Kaş Ekimi

  Kaş Ekimi kadınlarda ve son zamanlarda da erkeklerin tercihi olarak seçtiği bir yöntemdir. Dökülmüş incelmiş kaş biçimleri veya bozuk oluşan kaş şekilleri en büyük sorunlardır. Tüm işlemler saç ekimi, sakal ve bıyık ekiminde oluğu gibi kaş ekimi işlemlerinde de uygulanır. Bu operasyonun süresi diğer ekim işlemlerine göre daha kısadır. Tüm tedavi yöntemlerimiz, güler yüzlü personelimiz ile sizleri de Saç Ekimi Antalya merkezimize bekliyoruz.
  Son düzenleme: 3 Ekim 2019
  30 Eylül 2019
  #1
 2. Antalya Saç Ekimi Merkezi Cevapları

 3. 17 Aralık 2020
  #2
soru sor

Antalya Saç Ekimi Merkezi