Anne ve Bebek ihtiyaçlarına Yönelik Bebek Alışveriş Sitesi

İsimli konu WH 'Web Tasarım ve Hazır Kodlar' kategorisinde, zubamba2 üyesi tarafından 19 Şubat 2016 tarihinde yazılmıştır. Anne ve Bebek ihtiyaçlarına Yönelik Bebek Alışveriş Sitesi hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]  Bebeğinizin Tüm İhtiyaçlarını Karşılayacağınız Anne Bebek Mağazası.

  Bebeklio.com,2013 yılında anne ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulan ebebegin.com ile 2016 yılında birleşerek faaliyetlerine anne ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bebek oyuncakları, bebek arabaları, bebek nevresim takımları,bebek odası takımları ve daha bir çok kategorilerde faaliyetlerine başlamıştır.. Anne ve bebek ihtiyacına yönelik tüm kategorilerde % 90'a varan indirimler, hızlı kargo, stoklu gönderim ve çeşitli kampanyalar ile müşterilerini memnun etmek ve kaliteli hizmet sunmak bebeklio.com'un temel hizmet ilkesi olmuştur.

  Web sitemizde göreceğiniz tüm ürünler stoklu olarak bulundurulmaktadır. Beğendiğiniz ve satın aldığınız ürün, aynı gün saat 14.00'e kadar vereceğiniz siparişleriniz kargoya verilerek size en kısa zamanda ulaşması sağlanır. bebeklio.com sektördeki en deneyimli ve güvenilir firmalardan biri olmanın getirdiği sorumlulukla; kaliteli, uygun fiyatlı, bol çeşitli ürün seçenekleri ve hizmet kalitesi ile İstanbul'da hizmet vermektedir.


  Anne Adaylarına Rehberlik

  Özel eğitimli ve iş deneyimi yüksek çalışanları ile anne adaylarının her türlü sorusuna en doğru yanıtları veren bebeklio.com, satış öncesi bilgilendirmelerle hizmet kalitesini en yüksek noktada tutmaktadır.


  Satış Sonrası Hizmet

  Bebeklio.com, e-ticaret alanında sektörün en önemli kuralı olan "satış sonrası hizmet" konusunda, en kaliteli hizmeti vererek bilinilirliğini korumaktadır. Sattığı ürünlerde; "kendi çocuğuna kullandırmadığın hiç bir ürünü, müşterilerinin çocuklarına kullandırtma" ilkesini hiç bir zaman unutmayan bebeklio.com, çocuklarınızın sizler için birer prens ve prenses olduğunu bilir.Bebeklio.com, ürünlerinin kalitesine duyduğu inançla, satın aldığınız her ürünü memnun kalmadığınız taktirde 14 gün içerisinde, iade şartları doğrultusunda geri almaya hazırdır.


  Web Sitemiz: Bebeklio | Anne ve Bebek Ürünleri
  19 Şubat 2016
  #1
 2. Anne ve Bebek ihtiyaçlarına Yönelik Bebek Alışveriş Sitesi Cevapları

soru sor

Anne ve Bebek ihtiyaçlarına Yönelik Bebek Alışveriş Sitesi