ANCA BERABER KANCA BERABER

İsimli konu WH 'Fenerbahçe' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 14 Mayıs 2017 tarihinde yazılmıştır. ANCA BERABER KANCA BERABER hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Fenerbahçe Spor Kulübü’nün lisanslı ürünlerinin daha geniş kitlelere ulaşabilmesi misyonuyla çalışmalarına devam eden Fenerium 10 Nisan 2017 tarihinde resmi satış kanallarına ÇAĞRI MERKEZİ’ ni de ekleyerek taraftarlarımıza formadan, tişörte, atkıdan, bayrağa birçok farklı lisanslı ürüne bir telefonla sahip olabilme imkânı sunmaya başladı.

  0 850 290 1907 ve 0 216 290 1907 telefon numaraları üzerinden yapılacak arama ve sıcak satışla Fenerium’un fiziki mağazalarına veya internet mağazasına ulaşma imkânı olmayan taratarlarımızda Fenerbahçe Spor Kulübü’nün lisanslı ürünlerine kolaylıkla sahip olma şansını elde edecekler.

  Çağrı merkezi üzerinden yapılacak aramalarda ürünler ile ilgili daha detaylı bilgi almak isteyen taraftarlarımız www.alotaraftar.com internet sitesini ziyaret edebilir, tüm soru ve önerilerini info@alotaraftar.com e-posta adresine gönderebilirler.

  Fenerium’un yetkili çağrı merkezi üzerinden yaptığı satışlarda kapıda ödeme seçeneği kesinlikle ve kesinlikle SUNULMAMAKTADIR. Taraftarlarımızdan kapıda ödeme seçeneği ile yapılan aramalara itibar etmemeleri ve bu yönde yapılan aramaları yukarıda belirtilen e-posta adresine ihbar etmelerini önemle rica ederiz.
  14 Mayıs 2017
  #1
 2. ANCA BERABER KANCA BERABER Cevapları

soru sor

ANCA BERABER KANCA BERABER