amd/intel ekran kartı geçiş sorunu

İsimli konu WH 'Ekran Kartları' kategorisinde, JLost üyesi tarafından 16 Eylül 2013 tarihinde yazılmıştır. amd/intel ekran kartı geçiş sorunu hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. iyi forumlar, 2 gün önce hp pavilion 15 diye bi laptop aldım. özelliklerl i7 4. nesil 2.20ghz 8 cekirdek 8 gb ram ati 8670m ekran kartı var

diger intel kartı iste intel graphics 4600 diye birşey.

sorunum şu; oyuna girdigim zaman low ayarlarda bile kasma oluyor. nfs most wanted(2012) high olarak ayarladıgımda fps 5-10 civarı

driveragent diye bi programdan tarattım ekran kartı dahil 15 hata/güncelleme buldu.

ne yapacagım bılmıyorum ilk defa notebook kullanıyorum.

yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar

dipnot:

denediklerim:

bios ayarlarından swicthable graphics ayarını "fixed" yapmayı denedim fakat öyle bir seçenek görünmüyor

amd sitesinden güncelleme denedim fakat switchable özelligi yine gelmedi.

yonca türünde de intel kartı görünüyor.

tesekkurler iyi forumlar

dipnot 2, acaba pc özellikleri mi yeterli degil? tesekkurler simdiden
    16 Eylül 2013
  2. amd/intel ekran kartı geçiş sorunu Cevapları

3. ekran kartı driverini yükledinizmi ? yada ekran kartını onboard olarak görmüştür. onboard ekran kartını kapatmak gerek
    17 Eylül 2013
  4. onu nasıl yapacagım? hani dediginizi tam olarak anlamadım
    17 Eylül 2013
  5. masaüstünde bilgisayarıma sag tıkla yönet de oradan aygıt yöneticisi sonra sagda acılan kısımdan ekran bagdaştırıcılarına gir iki kısım olacak bi tanesi ekran kartı modeli yazar digerinin üzerine sag tıkla kapat de sonra yeniden başlat pc yi
    18 Eylül 2013
soru sor

amd/intel ekran kartı geçiş sorunu

Alakalı Aramalar:

1. laptopta ati grafik kartına sağ tıkla hızlı geçiş