allah ın cezası şerefsizzzz

İsimli konu WH 'Garip Olaylar' kategorisinde, mekan_karadeniz üyesi tarafından 27 Haziran 2009 tarihinde yazılmıştır. allah ın cezası şerefsizzzz hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. 2 yaşındaki çocuğu döverek öldürdü


  Britanya'nın Manchester kentinde görülen bir davada yargılanan 15 yaşındaki çocuk bakıcısı, 1,5 saat için bakımına bırakılan 2 yaşındaki ço[​IMG]cuğu döverek öldürmekten suçlu bulundu.

  Yargıç karşısına çıkartılan Karl McCluney'nin adlı erkek çocuk bakıcısının suçu, Demi Leigh Mahon adlı kız çocuğunu dövmek, ısırmak ve saçlarını çekerek koparmak noktalarında sabit bulundu. McCluney'e verilecek cezanın gelecek günlerde açıklanması bekleniyor.

  Geçen temmuzda yaşandığı belirtilen olay sırasında çocuğun annesinin ise devletin verdiği çocuk yardımını almak üzere sosyal servise gittiği belirtildi.

  Çocuğu önce parka götüren McCluney'nin daha sonra Manchester'ın Salford bölgesindeki evde çocuğa saldırıp ölümüne yol açan yaralanmalara sebebiyet verecek şekilde dövdüğünün tespit edildiği kaydedildi.

  Suçunu kabul ederek, hakkındaki cezai sorumluluğu hafifletmeye çalışan McCluney'nin bu talebi mahkeme heyeti tarafından reddedildi.

  McCluney'nin suçlu bulunmasının ardından yargıç yaşının küçüklüğü gerekçesiyle kimliğinin gizli tutulması yolundaki kararı da kaldırdı ve çocuğu öldüren gencin adının kamuoyuna açıklanmasına izin verdi.

  Saldırının son derece acımasızca yapıldığı, sürekli baş bölgesine aldığı darbeler yüzünden ölen çocuğun beyninde büyük hasar tespit edildiği belirtildi.

  McCluney'nin, çocuğun annesinin eve dönmesinin ardından, "çocuğa hiçbir şey yapmadığını, düşerek yaralandığını" iddia ederek kendisini savunmaya çalıştığı, ancak doktorların çocuğun dövüldüğünü tespit ettikleri bildirildi.

  Bu arada mahkemede suçlu bulunan McCluney'nin psikolojik ve zihinsel durumuyla ilgili olarak tanıklık yapan uzman psikiyatr Dr. Cesar Lengua da gencin zeka seviyesinin yaşıtlarına göre düşük olduğu ve sosyal bozukluk rahatsızlığı bulunduğunu bildirdi. Uzman doktor, gencin normal ilişkilerin yaşanmadığı bir aile yapısından geliyor olabileceğine de dikkati çekti.

  McCluney'nin, doktora işlediği cinayetle ilgili olarak, "Yaptığımdan gurur duymuyorum. Herkes benim bir cani olduğumu düşünüyor biliyorum ama kimse beni, benim kendimi cezalandırdığım kadar ağır cezalandıramaz" dediği bildirildi.


  [kahretsin][kahretsin][kahretsin][kahretsin][kahretsin][kahretsin][kahretsin][kahretsin][kahretsin][kahretsin][kahretsin][kahretsin][kahretsin][kahretsin][kahretsin]
  27 Haziran 2009
  #1
 2. allah ın cezası şerefsizzzz Cevapları

 3. İLK YORUM BNDEN (((((YAZIK COCUGA O BAKICIYI BIR DOVUCN KUCUK KIZDAN BETER OLUCAKKK)))....!!!!!!!!!!![kizgin] [kizgin] [kizgin]
  27 Haziran 2009
  #2
 4. Yazık olmuş
  27 Haziran 2009
  #3
 5. konunun başlığını şimdi anladım orrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrganik odun
  27 Haziran 2009
  #4
 6. harbiden şerefsiz bu :ban:
  27 Mart 2010
  #5
 7. bakıcıya dalk mo
  27 Mart 2010
  #6
 8. allahın cezasıııııııııııııııııııı..............yha kmseye gvnmye glmio yhaaaaaa :agla:
  3 Nisan 2010
  #7
 9. [kahretsin][kahretsin]

  aynennn
  3 Nisan 2010
  #8
 10. ALLAH ailesine sabır versin evlat acısı çok zor olsa gerek!!!=([kahretsin][kahretsin][kahretsin][kahretsin]
  3 Nisan 2010
  #9
 11. YλяCλη

  YλяCλη Yönetici

  KÜFÜR SERBEST DEĞİL AMA KENDİMİ TUTAMILORUM .SEREFSİZZZ ADİ KÖPEK .ALLAH BELANI VERSİN SENİN İT OĞLU İT .[kahretsin][kahretsin][kizgin][kizgin]
  19 Ekim 2010
  #10
soru sor

allah ın cezası şerefsizzzz