Alkollü sürücüden polise tehdit: Seni ya da çocuklarını bulup hesap soracağım

İsimli konu WH 'WH Haber Bülteni' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 15 Haziran 2021 tarihinde yazılmıştır. Alkollü sürücüden polise tehdit: Seni ya da çocuklarını bulup hesap soracağım hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  Antalya'da polisin 'dur' ihtarına uymayan Nazif Bedir (57), kovalamacayla yakalandı. 2.23 promil alkollü olduğu belirlenen Bedir, polisi, "Gözlerimin içine iyi bak. Seni ya da çocuklarını bulup hesap soracağım" diye tehdit etti.

  Olay, dün gece, Konyaaltı ilçesi Siteler Mahallesi'nde meydana geldi. Sokağa çıkma kısıtlamasınarağmen 07 ERM 17 plakalı otomobille yola çıkan Nazif Bedir'i, devriye görevi yapan polis durdurmak istedi. Polisin siren ve megafonla uyardığı Bedir, durmayıp yola devam etti.

  Uzun süreli kovalamacının ardından Bedir, 1327 Sokak ile 1321 Sokak kesişiminde durduruldu. Polise küfredip tehditte bulunan Bedir, sürücü belgesini ve ruhsatını da vermek istemedi. Bedir, işlem yapmak isteyen polis memuruna, "Gözlerimin içine iyi bak. Seni ya da çocuklarını bulup hesap soracağım" dedi.

  Yapılan kontrolde 2.23 promil alkollü olduğu belirlenen Bedir'e, ‘trafik güvenliğini tehlikeye sokmak’, ‘sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etmek’, ‘maske ve sosyal mesafe kurallarına uymamak’tan 15 bin TL ceza uygulandı. İfadesi alınmak üzere polis merkezine götürülen Bedir’in otomobili de otoparka çekildi. Olay anı, çevredeki bir kişi tarafından cep telefonuyla kaydedildi.
  15 Haziran 2021
  #1
 2. Alkollü sürücüden polise tehdit: Seni ya da çocuklarını bulup hesap soracağım Cevapları

soru sor

Alkollü sürücüden polise tehdit: Seni ya da çocuklarını bulup hesap soracağım