Alerjim Olduğunu Nasıl Anlarım?

İsimli konu WH 'Çeviri Konular' kategorisinde, Metallica üyesi tarafından 8 Aralık 2009 tarihinde yazılmıştır. Alerjim Olduğunu Nasıl Anlarım? hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. En herkesin bir alerji ne olduğu hakkında bir fikir vardır. Alerjiler böylece, aslında, bu kabul edilebilir görünüyor Perfect Strangers bir kokteyl partide alerji belirtileri görüşmek üzere yaygındır.
    Bir alerji bir normalde zararsız madde bir kişinin bağışıklık sisteminin anormal bir reaksiyondur. Alerjik olmayan bir kişi, ancak bir kişinin alerjik bu maddeye karşı herhangi bir tepki olurdu tetik karşılaştığında, vücudun alerji belirtilere neden olan kimyasal maddeler ile reaksiyona girer.

Çocuklarda, alerjik hastalık ilk atopik dermatit (egzema) ya da gıda alerjileri olarak ortaya çıkar. Atopik dermatit olan çocuklar hem daha okul oluşma çağındaki çocuklar muhtemelen daha sonra alerjik rinit ve astım yakalanma riski altındadır;

Tipik olarak, atopik dermatit uzak erişkin tarafından, gıda alerjileri birçok çeşit yapmak gider. Alerjik rinit ve astım, ancak, en sık ergen, genç ve genç yetişkin yıl boyunca, bir kişinin yaşamı boyunca devam olasılığı başlar. Alerjik belirtilerin şiddeti Ancak, mum olabilir ve azalmakta ve hatta geçici olarak bir kişinin ömrü boyunca kaybolur.

Atopik Dermatit

Bu genellikle alerji ilk işareti ve 10 tüm çocukların% 20, bebeklik döneminde sık görülür. Atopik dermatit veya egzama, kaşıntı tarafından, tırmalamak ve sitelerde döküntü oluşumu ile karakterizedir. Döküntü genellikle kırmızı ve kuru, küçük kabarcık olabilir ve pul ve zaman içinde ooze.
    Çocuk, bebek ve çok genç, bu döküntü ve yüz (özellikle yanaklarda), göğüs ve gövde, arka kafa karıştırmak kol ve bacaklar içerebilir. Bu dağıtım nerede çocuk karalama yapabiliyor, yansıtır ve bu nedenle genellikle bebek bezi alan yedek. Büyük çocuklarda ve erişkinlerde döküntü değişikliklerin yer klasik dirsek önünde deri ve arkasında diz dahil etmek. Gıda ve çevre alerjileri kötüleşmeye atopik dermatit gösterilmiştir.
    8 Aralık 2009
  2. Alerjim Olduğunu Nasıl Anlarım? Cevapları

3. selam benim 2 aydir oksuruk var alerji demek istediler
    19 Mayıs 2013
soru sor

Alerjim Olduğunu Nasıl Anlarım?

Alakalı Aramalar:

1. bir şeye alerjin olduğunu nasıl anlarsın

,
  2. neye alerjim olduğunu nasıl anlarım

,
  3. alerji oldugunu nasıl anlarsın