albert einstein'in zeka sorusu

İsimli konu WH 'Bilmeceler' kategorisinde, vbt02 üyesi tarafından 13 Ağustos 2008 tarihinde yazılmıştır.

1. bu nasil soru albert kendisimi cozmus bunu yuh adamdaki zekaya bak
    13 Ekim 2010
  2. bende alman buldum ama cevap dogrumu bilmiyorum :D
    18 Ekim 2010
  3. orta okul sorusu beya sıralamayı yap bi kağıda direk çıkıyo pehhh
    20 Ekim 2010
  4. bu 2 yıl once kuzenimin ödeviydi kitapta wsl zor oluyo bnce kolay
    12 Kasım 2010
  5. Yeşil evde Prince Marka Sigarayı Yakmış Kahvesini İçerken Balığını seyreden Alman
    10 Aralık 2010
  6. NORVEÇ...........DANİMARKALI...........İNGİLİZ.............ALMAN...............İSVEÇ
    SARI.................MAVİ..........................KIRMIZI.............YEŞİL.................BEYAZ
    SU....................ÇAY...........................SÜT..................KAHVE...............BİRA
    DUNHİLL...........BLEND.......................PALL MALL......PRİNCE...............BLUE MASTER
    KEDİ.................AT..............................KUŞ..................BALIK................KÖPEK

CEVAP BUDUR HER TÜRLÜ ANLATIRIM EKLEYİN.....

yarım saatimi almadı valla:yuppi:
    19 Aralık 2010
  7. arladaşlar ben bu soru için pek uğraşmadım farklı bi yoldan buldum.eintein i biraz tanıdıgım ıcın zor olmadı.aşırı milliyetçi bir bilim adamıdır.her fırsatta almanları ön plana çıkartmaya çalışan bir kişidir. almanyanın aşırı üstünlüğüne inanıyordu.en iyi milletin alman milleti olduguna dair görüşleri vardır.bende farklı bir bakış açısıyla bu soruya direk almanya dedim çünkü eindtei nin almanya tutkusunu çok iyi biliyordum.% 2 ye girdim mi bilmiyorum ama sorunun doğru yanıtını farklı bi yoldan buldum :) cevap almanya
    22 Aralık 2010
  8. biraz zor bir soru ama çözdüm ben alman olcak
    1 Mart 2011
  9. cevap alman busoruyu bilemeycek ne var
    10 Mart 2011
  10. 1. evde norveçli oturuyor ev sarı renkte su içiyor kedi besliyor dunhill marka sigara içiyor
    2. evde danimarkalı oturuyor ev mavi renkte at besliyor çay içiyor blend marka sigara içiyor
    3. evde ingiliz oturuyor ev kırmızı renkte süt içiyor kuş besliyor pall mall marka sigara içiyor
    4. evde alman oturuyor ev yeşil renkte kahve içiyor balık besliyorn prince marka sigara içiyor
    5. evde isveçli oturuyot ev beyaz renkte bira içiyor köpek besliyor blue masters marka sigara içiyor
    ve bende o %2 nin içerisindeyim
    18 Haziran 2011
  11. ülkeler ev renkleri içecek sigara hayvan
    norveç sarı su dunhıll kedi
    danimarka mavi çay blend at
    ingiltere kırmızı süt pall mall kuş
    almanya yeşil kahve prince balık
    isveç beyaz bira blue master köpek

EFE
    30 Haziran 2011
  12. Einstein aşırı milliyetci biri değildir ve almanyadan nefret ediyor ve yönetiminden
    16 Ağustos 2011
  13. bu soru bazı kitaplarda var
    11 Şubat 2012
  14. Arkadaşlar sizin için bu soruya 2 saatimi harcadım ve soruyu çözdüm CEvap : Almanyalı :) Aslında karışık gibi gözükse de bu soruya 2 saatinizi ayırırsanız gerçekten bulmanız çok kolay. (Ben sonlara doğru dayanamadım :P beynim durmuştu ama pesetmedim :) iyiki de pes etmemişim buldummm!!!))
    21 Şubat 2012
  15. Norvecli : Sarı ev,Su içiyor,Dunhill sigara,kus besliyor,İlk evde oturuyor
    Danimarkalı: Mavi ev,Çay içiyor,blend sigara,At besliyor,2.ev
    ingiliz : kırmızı ev,Süt içiyor,Pall mall kullanıyor,Kus besliyor,3.Evde
    Alman: Yesil ev,Kahve içiyor,Prince Sigara,balık besliyor,4.Evde
    İsvecli : Beyaz ev,Biraz içiyor,blue master kullanıyor Köpek besliyor ,son evde oturuyor
    24 Şubat 2012
  16. balık almana aittir
    28 Mart 2012
  17. a
    mamamamamamamamamamamamamamama ben yapamadım
    23 Mayıs 2012
  18. tabikide almannnn
    23 Haziran 2012
  19. Slm arkadaşlar. Yeşil evde yaşayan Alman prince marka sigara kullanıyor, kahve içiyor ve BALIK besliyor.
    30 Haziran 2012
  20. selamlar
    itiraf ediyorum ben çözemedim
    şimdi ben % 98 lik kısımdayım galiba. Zaten üniverste sınavında da % 2 dilime girmemiştim. herhalde istikrarlı grafiğim var galiba.
    4 Temmuz 2012
soru sor

albert einstein'in zeka sorusu