Ahsentv.com.tr Sokak Röportajları

İsimli konu WH 'Dini Şiir ve Videolar' kategorisinde, onur7060 üyesi tarafından 23 Kasım 2015 tarihinde yazılmıştır. Ahsentv.com.tr Sokak Röportajları hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Doğru ve dürüst habercilik yapmak için evvela toplumun ve bireylerin duygu ve düşüncelerini doğru bir şekilde anlamanın önemini iyikavramak gerekir. Ülkemizde özellikle son yıllarda sokak röportajları üzerine yapılan çalışmalar olumlu sonuçlar vermiş ve insanların duygu düşünce ve fikirlerini beyan etmeleri konusunda aktif bir haberciliği gündeme taşımıştır. Son derece kaliteli haberciliği en uygun şartlarda yerine getirme gayreti içerisinde olan Ahsentv, bu konudaki önderliğini her platformda devam ettirmiştir.

  Her an her yerde karşımıza çıkabilecek olan ve sizi bir anda sokak röportajları ile karşı karşıya bırakabilecek bir yayın anlayışı birinci elden yani direkt olarak insanların fikrini beyan edecekleri kaliteli bir yayınında temsilcisi olarak dikkat çekmiştir. Toplumun her türlü kesimini ekran karşısına çıkaran onların fikrini değer verip yayınlama konusunda yardımcı olan Ahsentv, bu konudaki gelişimi temsil etmiş ve dürüst tarafsız ilkeli yayıncılık anlayışını giderek daha da geliştirmiştir. Sizin ya da herhangi birinin karşısına ansızın çıkabilecek bir muhabirin sokak röportajları konusundaki deneyiminize örnek teşkil edecek bir girişimcide bulunması bile, o an için fikirlerinizi tüm insanlara duyurma konusunda size yardımcı olacak ve önümüze açan bir çalışmayı temsil edecektir.

  Adres: http://ahsentv.com.tr/sokak-roportajlari/

  [​IMG]
  23 Kasım 2015
  #1
 2. Ahsentv.com.tr Sokak Röportajları Cevapları

soru sor

Ahsentv.com.tr Sokak Röportajları