Ağız Bağlama Duası Susturma Duası

İsimli konu WH 'Aşk & Sevgi' kategorisinde, ziyaaktas üyesi tarafından 31 Temmuz 2014 tarihinde yazılmıştır. Ağız Bağlama Duası Susturma Duası hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. ziyaaktas

  ziyaaktas Yönetici

  Ağız Bağlama Duası Nasıl Okunur?


  Çok dırdırcı bir kocanız var ve herşeye dırdır mı ediyor işte size kocanızın ağzını bağlayacak dua:

  Bismiilâhirrahmanirrahim ve billâhi’l kerim üskün ya Sürhu-bad. ve Bihakki Âdem safiyyuilah hürmeti için üskün ya Sürhubad. Ve bihakki Nur neciyyullah hürmeti için üskün uhruc ya Sürhubad. Ve bihakki Şit nebiy-yuilah hürmeti için üskün uhruc ya Sürhubad. Ve bihakki Tevrati Musa aleyhisselâm hürmeti için üskün ya Sürhubad. Ve bihakki İncili İsa aleyhisselâm hürmeti için üskün ya Sürhubad. Ve bihakki Fürkans Mu-hammed Mustafa aleyhisselâm hürmeti için uhruc ya Sürhubad. Ve bihakki yüzyirmidört bin Peygamberler hürmeti hakkı için üskün ya Sürhubad.

  Üçyüz onüç mürseller ve Peygamberler hürmeti hakkı için uhruc ya Sürhubad. Ve Cebrail ve Mikâil ve İsrafil ve Azrail hürmeti hakkı için üskün ya Sürhubad. Ve Arş ve Kürsi ve Levh ve Kalem, onsekiz bin âlem hürmeti hakkı için uhruc ya Sürhubad. Ve sekiz uçmak ve yedi Tamu hürmeti hakkı için uhruc ya Sürhubad. Ay gün ve yağmur ve kar hürmeti hakkı için üskün ya Sürhubad. Ve Medinede yatan evliyalar ve gaziler ve şehitler hürmeti hakkı için üskün uhruc ya Sürhubad. Beytül’mamur ve Beytül’mukaddes hürmeti hakkı için üskün ya Sürhubad. Ahir zaman Peygamberi Muhammed Mustafa’nın ve Kur’ân Nurî hürmeti hakkı için uhruc ya Sürhubad. Billâhii’âzimî ve billâ-hilkerimî ve bilhürmeti arşıl azîm i hakkı için uhruc ya Sürhubad. Felekin hasenatın felekin hasematin şer-berasiyyen şerberasiyyen şerberasiyyen, behhuze-ten behhuzeten behtıuzeten mülhakan mülhakan müihakan ve lütfet ve lütfen ve lütfen bihi bihi bihi üskün üskün üskün ya Sürhubad Hazihi Kelâmüllâh hürmeti hakkı için uhruc ya Sürhubad. Ve altı bin altı yüz altmış altı âyet hakkı için üskün ya Sürhübad. Üçyüz altmış altı arşı âzîme kelâmüllâh hürmeti hakkı için üskün ya Sürhubad. Sel isben aykel isen kara-yehl isen ve buhurdan isen üskün ya Sürhubad. Ve Muhammed Mustafa Sallallâhü aleyhi vessellem Perilerinden isen uhruc ya Sürhubad. Ve Seyyid Ahmed Kebir perilerinden isen uhruc ya Sürhubad. Ve Süleyman Peygamber perilerinden isen uhruc ya sürhubad. Kaf dağı devleri perilerinden isen uhruc ya sürhubad. Pınar başında ve ayağında ve ağaçlar dibinde ve sular kenarında ve yol caddesinde ve değirmen yerinde ve bu dünyada olan devlerinden ve perilerinden isen üskün uhruc ya Sürhubad. Ve taliye ile gelip koşanlardan isen uhruc ya Sürhubad. Ba-şağrısından isen üskün ya Sürhubad. Esrgolardan gelen ferştehlerden isen uhruc ya Sürhübad. Ve bel ağrısında isen uhruc ya Sürhubad. Ve bilmediğim marazlardan isen uhruc ya Sürhubad. Ve cümle melik sâdâtın malzemesini tutsun. Bunun senin ve cümle âlem halkının günahı senin üzerine olsun. Bunu koymazsan vaz gelmezsen merdutlardan olasın. Eğer bir dahi vazgel uyruk ineitmeyesin. Eğer bir dahi tutarsın yetmişiki milletin ahi seni bitürsün üskün uhruc ya Sürhubad.
  31 Temmuz 2014
  #1
 2. Ağız Bağlama Duası Susturma Duası Cevapları

soru sor

Ağız Bağlama Duası Susturma Duası

Alakalı Aramalar:

 1. susturma duası

  ,
 2. agız baglama susturma

  ,
 3. ağız bağlama duası

  ,
 4. susturmaduasi,
 5. dil ağız bağlama duası