Ağda tahrişine ne iyi gelir

İsimli konu WH 'Makyaj, Saç Ve Cilt Bakım' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 3 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. Ağda tahrişine ne iyi gelir hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Ağda tahrişine ne iyi gelir-Ağda kızarıklığı nasıl geçer-Ağda sonrası morluk nasıl geçer

  Sir ağda yanlış kullanım neticesinde özellikle derinin bir hayli ince ve hassas bir yapıda olduğu dudak üstü ve yanak bölgesinde deri kalkması ve yanık benzeri cilt lekeleri bırakabilmektedir. Sir ağdayı sürekli kullanan kişilerde bu yaralar ve yanıklar zamanla daha da derinleşir ve cilt lekesi benzeri bir leke izini deride kalıcı hale getirir.

  Peki sir ağda yara izlerini geçirmek için ne yapmalı? Öncelikle sir ağda yapmayı bir süreliğine bırakmamız gerekecektir. Gerçi normalde kadınlar ağdayı 1-2 ayda bir yapıyorlar. O nedenle bu süre yaranın iyileşmesi için yeterli bir süredir. Sir ağdanın deriyi kaldırması ve yakması neticesinde oluşan yanıklar için yanık merhemi kullanmamız gerekmektedir. Bunun için doktora gidip bir muayene olmanızda fayda var. Çünkü aşağıda isimlerini vereceğim yanık kremlerinin bir kısmı doktor reçetesi ile verilmekte ve kortizon içerdiğinden dolayı uzun süreli kullanımı kilo almaya neden olabilmektedir.


  Sir ağda ve lazer epilasyon sonucunda yüzde ve ağız çevresinde oluşan yanıklar ve yaraları iyileştirmek için contraxtubex[​IMG] fucicort[​IMG] isotrexin[​IMG] silverdin[​IMG] expigment[​IMG] çilek yağı[​IMG]bepanthen[​IMG] advantan gibi bir çok leke giderici ilaç ve merhemler[​IMG] kremler kullanılıyor.
  3 Ocak 2017
  #1
 2. Ağda tahrişine ne iyi gelir Cevapları

soru sor

Ağda tahrişine ne iyi gelir

Alakalı Aramalar:

 1. ağda tahrişine ne iyi gelir