Ağ Kurulum Sorunu

İsimli konu WH 'Network ve İnternet' kategorisinde, ccburak üyesi tarafından 10 Şubat 2007 tarihinde yazılmıştır. Ağ Kurulum Sorunu hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. Her ikisinde de ethernet kartı olan 2 bilgisayarı birbirine kablo ile bağladım Makinalardan birinde modem var,öbüründe yok.İki makine birbirini görüyor.Hatta ikisi arasında ağ üzerinden oyun dahi oynayabiliyorum.İki bilgisayarı açıp ağ bağlantısı kurduğumda görev çubuğunda bağlantı simgesi çıkıyor.Ancak modemi olmayan bilgisayarı internete bağlayamıyorum.Ne yapmam gerekiyor?Acaba donanımda mı problem var?
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    10 Şubat 2007
  2. Ağ Kurulum Sorunu Cevapları

3. ag baglantılarında modemi sag tıkladıgın zaman özelliklerinde başka bilgisayarlarla modemi paylaş bölümünü işaretlemen gerekiyor??
    10 Nisan 2007
  4. arkadaşlar çok sağolun problemi çözdüm bağlantı paylaşımını antivirüs programım engelliyomuş(trend micro internet security 2007)
    16 Nisan 2007
  5. paylaşım için saol kardeş
    27 Nisan 2007
  6. yüklü olan antivirüs programlarını kontrol et engelliyor olabilir:rock:
    25 Mayıs 2007
  7. evde iki bilgisayar var bir dizüstü 4 çıkışlı bir modemim var ağ kurulumu yapıyorum masa üstü bilgisayrada çalışma grubu kısmında her iki bilgisayar görünüyor ve dizüstünde ki bilgisayardar c vd d sürücülerini paylaşıma açmışım buna rağmen masaüstü bilgisayardan diz üstü bilgisayara giremiyorum ve de dizüsüt bilgisayarda ağ hiç görünmüyor
    yardım ederseniz çok sevinirim teşekürler
    13 Ekim 2007
  8. bendede modem var arkadasa baglayamadım oda yeni model aldı kendine
    18 Mart 2008
soru sor

Ağ Kurulum Sorunu

Alakalı Aramalar:

1. ağ kurulum sihirbazı tamamlanamıyor sorunu