Adobe Creative Suite 5 5 Master Collection CS5 5 - Mac

İsimli konu WH 'Linux - Mac OS' kategorisinde, im1perial üyesi tarafından 21 Şubat 2012 tarihinde yazılmıştır. Adobe Creative Suite 5 5 Master Collection CS5 5 - Mac hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. [​IMG]

  İşte burada! Macintosh için Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection'ın yeni yayımlanan, ESD versiyonu! http://www.adobe.com/products/creativesuite/mastercollection.html~~V
  HIS ALTIN ​​MASTER SÜRÜMÜDÜR.
  NOT: Bu torrent içinde bulunan Adobe Aktivasyon Engelleyici 1.1, sürüm 1.1.1 için ayrı güncellendi. Aslında varsayılan state.I için hosts dosyası sıfırlamak için yardımcı programını kullanarak aşağıdaki torrent ayrı kullanılabilir aracın yeni sürümünü indirebilir, tavsiye eğer yeni sürümü localhost sorunu düzeltir  Bu torrent içerir:

  i? Adobe Creative Suite 5.5 Master Collection için tam, Elektronik Yazılım Dağıtımı (ESD) (Macintosh, ABD İngilizce)

  Ana veri dosyasının SHA1, "MasterC_CS5_5_LS1":

  A82FB8AD1A5B458D20A285C15661BE97922E4739

  Bu Adobe doğrudan indirilen bir aynıdır.

  i? Tüm-yeni Adobe Etkinleştirme Blocker programı

  i? (bu daha önce pek çok diğerleri için sorunlara neden, ve liste yükseltme yükleme dizileri tam kurulum dizi ayırt etmek için güncelleştirilmiş olduğunu XFORCE ****** gelen DEĞİLDİR unutmayın!) 3. kez gelen charmi seçmek için seri numaraları büyük bir liste? ?

  Enjoy

  GÜNCELLEME KURULUM NOTLARI - 2011/11/04

  Bu çoğu kullanıcı için de çalışmaya devam etti sanki görünüyor. Burada her türlü konusunda sorunlar yaşadıysanız edenler için birkaç sorun giderme ipuçları:

  1. Bu ALTIN ​​MASTER sürümüdür. Bu size 30 günlük deneme yüklemeye izin verirken, birlikte dizi ve diğer araçlar bunu size tam sürümü yükleyebilirsiniz yapmak için tasarlanmıştır.

  2. Sabit disk ve / veya bölümleri Disk Utility ile doğrulayın. Sorunlar bulunursa size daha fazla ilerlemeden önce, onlarla başa çıkmak.

  3. Disk Utility ile izinlerini onarmak.

  4. Herhangi bir önceki yüklemeleri (Adobe Web sitesinden edinilebilir) için Adobe uninstallers koşuyoruz emin olun.

  5.. Adobe Etkinleştirme Blocker programı bir daha yukarıya güncel sürüm burada bulunabilir:

  6. 10.7 Lion kuruyorsanız, Adobe yükleyiciyi çalıştırmadan önce elle Java yüklemek için emin olun. Java for OS X Lion Update 1

  7. Adobe tarafından yayımlanan tüm güncelleştirmeler bile gelen bu sel yüklenen ilk sürümleri üzerinde düzgün şekilde kurulacaktır yerleşik updater programı (Adobe Web sitesinde verilen doğrudan indirme güncelleştiriciler kullanmanızda sakınca rağmen).  Full paylaşım yasaktır.
  Linkler silinmiştir.
  Edit: Alemdar
  21 Şubat 2012
  #1
 2. Adobe Creative Suite 5 5 Master Collection CS5 5 - Mac Cevapları

soru sor

Adobe Creative Suite 5 5 Master Collection CS5 5 - Mac