admine

İsimli konu WH 'Mp3 Player' kategorisinde, yusufhaner üyesi tarafından 28 Şubat 2012 tarihinde yazılmıştır. admine hakkında bilgi ve tartışmalar.

1. admin benim goldplay gp-1005 marka mp3 üm var fakat (fethullah gülenin)içinde vaaz filan falan var bilgisayarıma takınca bilgisayar driveri olmadığı için heralde okumuyor sürücüsü yok diyor. lütfen yardımcı olursan çok sevinirim en kısa zamanda cevap bekliyorum.:uzgun:
    28 Şubat 2012
  2. admine Cevapları

3. İşletim sisteminiz nedir?
    Ayrıca eğer öyle bir durum var ise cihazınızın kutusunda bir cd vermiş olmaları lazım onu kurmayı denediniz mi?
    Bir başka ihtimal de cihazınıza virüs bulaşmış olabilir.Antivirüs ile taratmayı deneyin.
    Bunları denediyseniz çözüm bulamadıysanız aygıt yöneticisini açın ve ordan kök ağacının en üstüne sağ tıklayıp donanım değişikliklerini tara deyin.Sorununuz çözülmezse yazın yardımcı olurum yine.

Edit:Lütfen kuralları okuyarak konu açınız.Başlıkta sorununuzu mümkün olduğunca kısaca belirtmeye çalışın.
    6 Mart 2012
  4. Arkadaşlar bu cihazlara dini vaazlar yüklü olarak satılıyor ve cihazları satan firmanın üzerindeki kayıtların silinmesini ve başka amaçla kullanımı engellemek için silimenez olarak imal ettikleri söyleniyor. Ne kadar doğru bilmiyorum. Bir tane de bende var ve üzerinde hiçbir işlem yapamıyorum.
    8 Mart 2012
soru sor

admine

Alakalı Aramalar:

1. goldplay gp-1005 driver indir

,
  2. goldplay gp-1005 format

,
  3. gold play gp-1005 digital player format atma

,
  4. goldplay gp-1005,
  5. vaaz goldplay