"Adı Efsane"nin çekimleri başladı

İsimli konu WH 'Magazin' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 24 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. "Adı Efsane"nin çekimleri başladı hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Yakında Kanal D ekranında izleyicisi ile buluşacak, başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Gökçe Bahadır ve Rojda Demirer’in yer aldığı yeni dizisi “Adı Efsane”nin çekimleri başladı.

  D Productions imzalı 2017’nin efsane projesi olmaya aday olan dizinin ilk set fotoğrafları da önceki gün basın ile paylaşıldı.


  Ünlü oyuncu Erdal Beşikçioğlu’nun bu zamana kadarki alışılagelmişin dışında bir karakter ile ekrana geleceği dizide, her şeyini kaybetmiş bir babanın kızlarını kazanmak için verdiği mücadele anlatılacak.

  “ Herkes ikinci bir şansı hak eder” sloganı ile efsane olacak “Adı Efsane”nin genel hikâye ve künyesi ise şöyle;
  Kariyerinin zirvesindeyken ağır biz kaza geçirip sakatlanan efsane basketbolcu Tarık Aksoy, basketbolu bırakmak zorunda kalır. Ardından sahip olduğu her şeyi birer birer yitiren Tarık, en son çocuklarının velayetini de kaybeder. Tam hayata karşı güvenini kaybetmişken, karşısına çıkan son şans, belki de kızlarını kazanmanın yolu olacaktır.

  Künye
  Yapım : D Yapım
  Yapımcı : Müge Turalı Pak - Ayşe E. Durmaz
  Drama Koordinatörü : Emel Sakarya Aksoy
  Yönetmen : Devrim Yalçın
  Uygulayıcı Yapımcı : Ebru Sakal
  Senaryo : Tunus Taşçı, Nazlı Sunlu, Hilal Yıldız
  Görüntü Yönetmeni : Kemal Sözen
  Sanat Yönetmeni : Aynur Topalak
  Müzik : Alpay Göltekin
  Oyuncular : Erdal Beşikçioğlu (Tarık), Gökçe Bahadır (Bahar), Rojda Demirer (Seçil), Reha Özcan ( Hasan), Güneş Hayat ( Kevser ), Bülent Düzgünoğlu ( Seyfi), Cem Yiğit Üzümoğlu ( Hakan), Almila Ada ( Melis ), Leya Kırşan ( Zeynep), Baran Bölükbaşı ( Fiko), Hakan Ummak (Sadık)
  24 Ocak 2017
  #1
 2. "Adı Efsane"nin çekimleri başladı Cevapları

soru sor

"Adı Efsane"nin çekimleri başladı