Adam Gidiyor Beyler!

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, Alın Yazısı Tipeksi üyesi tarafından 7 Eylül 2010 tarihinde yazılmıştır.

1. ya ama ama ama :agla: asıl gidecek olan benim.banada üzülün bananeee:yuppi:
    :D
    13 Eylül 2010
  2. Okul açıldığında kayboluyoruz hepimis yaa:D
    14 Eylül 2010
  3. Arkadaşlar hasan46 forumdan 1 aylığına uzaklaştırılmıştır.Aynı zamanda aday moderatörlük görevinden de alınmıştır.Bilginize...
    14 Eylül 2010
  4. Ya, ne bileyim bak üzüldüm şimdi... :uzgun:
    14 Eylül 2010
  5. Üzülmeye gerek yok bu tarz insanların ya foruma kazandırılması gerekir yada yada forumdan uzaklaştırılması.Foruma kazandırılmayı tercih etmedi arkadaş bizde uzaklaştırma seçeneğini kullandık.
    14 Eylül 2010
  6. Siz daha iyi bilirsiniz tabii :)
    İyi forumlar :happy:
    14 Eylül 2010
  7. Sen de "Kadın Gidiyor Bayanlar" diye bir konu aç sana da üzülelim.. :D Aynı konuda iki kişiye birden üzülmek bize ağır gelir.. :muha:

Wermidon76 adminim bilgilendirme için teşekkürler. Böyle üzücü olayların bir daha yaşanmaması dileğiyle.. ;)
    14 Eylül 2010
  8. [QUOTE="zєяяє";2847162]Sen de "Kadın Gidiyor Bayanlar" diye bir konu aç sana da üzülelim.. :D Aynı konuda iki kişiye birden üzülmek bize ağır gelir.. :muha:

Wermidon76 adminim bilgilendirme için teşekkürler. Böyle üzücü olayların bir daha yaşanmaması dileğiyle.. ;)[/QUOTE]

Neler atlattı bu forum hey gidi günler :D
    (Kendimi baya bir yaşlı hissettim, neden acaba. :D)
    14 Eylül 2010
  9. [QUOTE="zєяяє";2847162]Sen de "Kadın Gidiyor Bayanlar" diye bir konu aç sana da üzülelim.. :D Aynı konuda iki kişiye birden üzülmek bize ağır gelir.. :muha:
    [/QUOTE]

kadın deil...gız gidiorr:uzgun::D
    14 Eylül 2010
  10. Siz de yaşlı hissediyorsanız biz ölelim artık.. :D

Tamam yaa "Gız Gidiyor Gızlar, Gadınlar" aç o zaman sen de.. :muha:
    15 Eylül 2010
  11. [QUOTE="zєяяє";2847411]Siz de yaşlı hissediyorsanız biz ölelim artık.. :D

Tamam yaa "Gız Gidiyor Gızlar, Gadınlar" aç o zaman sen de.. :muha:[/QUOTE]

Sen daha beni gömecen benii... :muha:
    Beni gömmeden hiç bir yere göndermem... :D
    15 Eylül 2010
  12. Tamam, iyi hadi öyle olsun bakalım.. :muha:
    16 Eylül 2010
  13. Rec0

Rec0 Yönetici

Vayyy Bee :) :heart:[sigara]
    16 Haziran 2017
  14. Ama ben yeni geldiiim nereye gidiyorsun! Karpuz kescez dediler geldim. Gitme :P
    Son düzenleme: 13 Temmuz 2017
    10 Temmuz 2017
  15. Bonushood en çok kazandıran, etkinlik ve paylaşım sitesi Bonushood2.com
    31 Ekim 2019
soru sor

Adam Gidiyor Beyler!