Adam Gidiyor Beyler!

İsimli konu WH 'Site & Forum Hakkında' kategorisinde, Alın Yazısı Tipeksi üyesi tarafından 7 Eylül 2010 tarihinde yazılmıştır.

1. ●ŚOП İKλZ●

●ŚOП İKλZ● Yönetici

sadece hasan46 da hata yokki hatanin en büyügü sizlerde burda mesaj kavgasiza adminlere durumu neden bildirmiyorsunuz sanirim bildirmis olsaniz durum buraya varmazdi hasan46 ya gerekenler söylenddi
    11 Eylül 2010
  2. Sevgi o kadar değerli bir şeydir ki nefes alıp veren her canlı ona muhtaçtır onsuz ne insanlar ne de hayvanlar yaşayamazlar aslına bakarsanız dünya da sevgiyle ayakta durur eğer sevgi kalkıp onun yerine nefret hakim olsaydı dünya yaşanmaz bir yer olurdu eğer onlar olmasaydı hayat oldukça sıkıcı ve zor olurdubizim varlığımızla da onlar çok sevinmektedirler biz bazen bunun aksini düşünsek de gerçekten büyüklerimiz dostlarımız arkadaşlarımız bizi çok severler
    Ah biz insanlar...! Bazen çok muhtaç olduğumuz şeylerin kıymetini bilmeyiz. Tıpkı ekmekleri çöpe attığımız gibi sevgisine muhtaç olduğumuz kimseleri düşüncesizce kırarız. Sevdiğimiz insanlara yeterli ilgiyi göstermememiz de bir başka kabahatimizdirher zaman söylemişimdir bizler burada birer aileyiz neden şu üç günlük dünyada birbirimizi kırarız bazensusmak en büyük erdemlik degilmidin....
    Geri kazanmak uğruna daha önce yapmamız gerekenleri NEDEN ? yaparız kırılan kalbi tamir etmek bu kadar kolay mı ki NEDEN.........?
    12 Eylül 2010
  3. Bu arada görevimiz ayaklar altında..:deli::D
    12 Eylül 2010
  4. furkan senin için fesat:D ya basit modluk derken Başbakanlıkla kıyasladıım için yani :hehehe:XD
    12 Eylül 2010
  5. Tamam o zaman başka Gülay.. Bu arada avatarında eski nickin yazıyo hatırlatayım dedim..:D

Kafkas Abi'ye katılıyorum. Bazen susmak erdemliktir..
    12 Eylül 2010

6. sen aktif olmayanları boşver sen kendine bakman lazım.
    başkları aktif değil diye gitmeyi mi düşünyosun. ben tek kalsam bu forumda yine durmadan konu paylaşırım:D
    12 Eylül 2010
  7. zaten tanınmak için o nick:D
    12 Eylül 2010
  8. Başkakan mı onu ben de başbakan okudum :muha:
    (bkz: yaran yanlış okumalar) :D
    Yanlış yazım hep çoğayıp çok :D
    Bööö :D

Ben yazamadım oraya, okuldan dolayı bir de :D
    12 Eylül 2010
  9. :muahaha: birden oklar bana döndü.olay oldum noluo:D:hehehe:
    ve ayrıca o abiyetik kelimeyi farkedemedin ya..yazıkk :D
    12 Eylül 2010
  10. Rezilim vurmayın :D

Biz de seni seviyoruz canım benim :happy:
    12 Eylül 2010
  11. ama yaaa şaşırarak ''barış istemiyoruz,savaş istiyoruz'' diyen adam gibi olduk :uzgun:
    ben asabi değildim ah yaa:D
    12 Eylül 2010
  12. İyi ki bir ortadan kaybolduk yani... Siz hiç rahat duramıyor musunuz yaa... :D
    Ulaş kaldı 1 haftan. Geri sayımı başlatalım mı nersin? :D
    13 Eylül 2010
  13. [QUOTE="zєяяє";2846585]İyi ki bir ortadan kaybolduk yani... Siz hiç rahat duramıyor musunuz yaa... :D
    Ulaş kaldı 1 haftan. Geri sayımı başlatalım mı nersin? :D[/QUOTE]

Of durduralım ya. :agla:
    Dursun zamann :D
    13 Eylül 2010
  14. Tamam durdurdum, hadi yine iyisin... :D

Yaa niye Doctor House'ı kaldırdın avatarından?
    13 Eylül 2010
  15. bencedeee :(
    [QUOTE="zєяяє";2846593]Tamam durdurdum, hadi yine iyisin... :D

Yaa niye Doctor House'ı kaldırdın avatarından?[/QUOTE]

ayh yanlışlıkla bunu da almışm.cevap verecek olan ben deilim ama neyse:yuppi::D
    13 Eylül 2010
  16. [QUOTE="zєяяє";2846593]Tamam durdurdum, hadi yine iyisin... :D

Yaa niye Doctor House'ı kaldırdın avatarından?[/QUOTE]

Tema değişimi. :D

"Bencede" sonunda bir "de" daha getiriyoruz: "Bencedede"
    Uyumsuzluk oldu, demek ki, "Bencede" değil "Bence de" olacak :D
    Sen şuna bilerek aldım desene :p
    13 Eylül 2010
  17. Kalmak zorsa, gitmek çok zordur :)

Üyelik kolaydır birkaç işlem yeter sonra siteye alışırsınız arkadaşlar edinirsiniz ve böylelikle de hem site size hem de siz siteye alışır ve siteden uzaklaşamazsınız ama bir gün gelir, gitmek zorunda kalırsınız ve bir veda yazısı yazarsınız ve bakalım kimler sizi gerçekten seviyor ve önemsiyor, eğer katılım çok olursa yani yazı yazan ve olumlu mesajlar verenler, bunlar karşısında duygusallaşırsınız ve bu durumda gitmek gerçekten çok zor olur.

Not: Sakın yanlış anlamayın ben sizleri pek bilmem aslında hiç bilmem ama burada yaşanılan(yazılan) veda yazısı karşısında duygu ve düşünecelerimi bende yazmak istedim. Eğer yanlış bir şey yazdıysam veya yazmamam gereken bir yere yazdıysam kusura bakamayın.
    13 Eylül 2010
  18. böööööö irençsin:D bencedede:hehehe:
    13 Eylül 2010
  19. bak hale benım mahellem sensız neyapar nereye gıdıyosun bakıyımö mahellemızın polısı nerdesın
    hepen tutun su kacagı
    13 Eylül 2010
  20. O kadar zahmet edip yazmışsın, kızar mıyım hiç? :happy:
    Haklısın, gitmek çok zor, ama önümde bir sınav var ve doğal olarak WH'den daha önemli kalıyor. :uzgun:
    Ebediyen gitmiyorum, "Elbet bir gün buluşacağız" :happy:

Bence de :D

Siz Nimet Çubukçu'yu tutun :D
    13 Eylül 2010
soru sor

Adam Gidiyor Beyler!