Açık havada Royal Opera House gösterimi!

İsimli konu WH 'Dünya' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 28 Temmuz 2017 tarihinde yazılmıştır. Açık havada Royal Opera House gösterimi! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  [​IMG]

  20. yüzyıla damgasını vuran dansçı ve koreograf Frederick Ashton’ın eserlerinden 3 seçki…

  Açık havada Royal Opera House Gösterimi 12 Temmuz’da, Zorlu PSM Amfi’de!
  Zorlu PSM’nin sezon boyunca sanatseverlerle buluşturduğu, dünyaca ünlü Royal Opera House prodüksiyonlarının gösterimleri özel bir seçkiyle devam ediyor. Efsanevi İngiliz dansçı ve koreograf Sir Frederick Ashton’ın The Dream / Symphonic Variations / Marguerite and Armand balelerinden oluşan seçkinin gösterimi 12 Temmuz’da Zorlu PSM’nin açık hava mekanı Amfi’nin dev ekranında ücretsiz olarak gerçekleşecek.

  İngiliz balesini kökten değiştiren, hayatı boyunca 100’den fazla eser üreten, The Royal Ballet’in kurucu koreografı Frederick Ashton’ın en sevilen ve karakteristik eserlerinden üçünü bir araya getiren Royal Opera House seçkisinin gösterimi 12 Temmuz’da Zorlu PSM Amfi’de yapılıyor.

  Birbirinden tamamen ayrı üç hikaye olarak; William Shakespeare'in Bir Yaz Gecesi Rüyası eserinden uyarlanan The Dream, Ashton'ın ilk başyapıtı olan tek perdelik bale Symphonic Variations, Alexandre Dumas imzası taşıyan Kamelyalı Kadın'dan esinlenen ve dünyaca ünlü dansçılar Rudolf Nureyev ile Margot Fonteyn için özel olarak tasarlanan Marguerite and Armand’ın bir arada sunulacağı gösterim, dev ekranda ücretsiz olarak izleyicilerle buluşuyor.
  28 Temmuz 2017
  #1
 2. Açık havada Royal Opera House gösterimi! Cevapları

soru sor

Açık havada Royal Opera House gösterimi!