90 numara!

İsimli konu WH 'Galatasaray' kategorisinde, mért21 üyesi tarafından 29 Şubat 2008 tarihinde yazılmıştır. 90 numara! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. 90 numara!

  Galatasaraylı futbolcular, bu sezon attığı son dakika golleriyle takıma hayat veren Ümit Karan'a, 'Forma numaran da 90 olsun' diye takılıyor.
  29.2.2008

  Tam 14 puan kazandırdı
  Son haftalarda müthiş bir form grafiği yakalayan Ümit Karan, Fenerbahçe derbisinde de 90+2’de attığı golle takımını zafere taşıdı. Son dakika golleriyle Aslan’a hayat veren Karan, bunun yanı sıra birçok karşılaşmada skoru Cim Bom lehine çevirmeyi başardı. Ümit; Bursa’da 3, Kasımpaşa’da 3, Kayseri’de 1, Konya’da 3, Belediye’ye karşı 1 ve Fenerbahçe’ye karşı 3 puanı getiren golleri attı. Bu yüzden takım arkadaşları 99 numaralı Karan’a, “Forma numaran 90 olsun” diye takılıyor.

  ‘Hakem çığrından çıkardı’
  FANATİK’e özel açıklamalarda bulunan Karan, şunları kaydetti: “Skor 1-1 olduğunda paniğe kapıldık, strese girdik. Zaten Gökhan öyle mükemmel bir gol attı ki, ancak öyle gol yiyebilirdik. Benim golüm ise kariyerimde attığım galibiyet gollerine benziyor. Ama böyle bir golü ezeli rakibine atıyorsan, daha önemli oluyor. Belki de bu gol, kupayı almamızı sağlayacak. Bizim oynadığımız derbiler olaysız geçmiyor. Zaten Cüneyt Çakır da maçın ağırlığını kaldıramadı, işi çığrından çıkarttı...”
  29 Şubat 2008
  #1
 2. 90 numara! Cevapları

soru sor

90 numara!