8mb Avea Avea

İsimli konu WH 'Teknoloji' kategorisinde, fazil_koc üyesi tarafından 2 Ekim 2013 tarihinde yazılmıştır. 8mb Avea Avea hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. 8mb avea ve Avea ile ilgili bu yazıda 8mb Avea Avea hakkında kısa özet bilgiler bulabilirsiniz. İnşallah işinize yarayacağını düşünüyorum...PC paylaşım uzmanından...

  avea 2050 csm operatörlerinin avantajlı kampanyaları pes 2009 saadet turkcell saadet zinciri

  [​IMG]

  Avea’nın Yeni Hamlesi; Saadet Zinciri!


  Gün geçmiyor ki GSM operatörlerinden yeni bir kampanya haberi gelmesin. Şimdiyse son zamanlarda yeni kampanyalarıyla iyi bir çıkış yakalayan Avea, yeni tarifesi “her yöne sınırsız” kampanyası kapsamındaki* abonelerine, yeni bir güzellik(!) yapmak peşinde.
  Eğer siz de Avea'nın* “her yöne sınırsız” tarifesindeyseniz, tanıdıklarınızı bu tarife üstünden Avea’ya kayıt ettirdiğiniz takdirde BEDAVA tam 500 SMS kazanıyorsunuz. Bunun yanında Avea’ya kayıt ettirdiğiniz yakınlarınızda BEDAVA 500 SMS kazanıyor. Bu yeni Avea saadet zinciri böyle sürüp gidiyor. Kampanya ilk 25.000 kişi ile sınırlandırlmış durumda ve 27 Ağustos 2009 tarihinde son buluyor.

  Son olarak Avea’nın resmi sitesinde kampanya şartlarını içeren açıklamayı da yayınlıyoruz.
  Kampanya kapsamında yüklenen SMS’ler Yurtiçine kullanılır. Kullanım süresi 30 gündür. Kullanılmayan SMS’ler 30 gün sonunda silinir.
  Kampanya kapsamında yeni gelecek aboneler için akış:
  * Önce Avea Bayi’sine giderek yeni bir hat alın ve kampanya başvuru formunu doldurun.

  * Hattınız Arkadaşını Getir Tarifesi’nden açıldıktan sonra hemen Referans göstermek istediğiniz HerYöne Sınırsız abonesinin cep telefonu numarasını 10 haneli olarak 2050′ye SMS ile gönderin.

  Örnek: 5551234567 –> 2050

  * Talebiniz, tarafımızdan kısa mesaj ile referans gösterilen kişiye bildirilir.

  * Hattınızın aktif hale gelmesini takip eden 7 gün içerisinde referans gösterdiğiniz kişinin SMS ile onay vermesini sağlayın.

  * Onay aldığınız anda hattınız HerYöneSınırsız Tarifesi’ne taşınıp, hattınıza ve referans gösterdiğiniz abonenin hattına 500 SMS yüklenir.

  * Geçici olarak açılan Arkadaşını Getir Tarifesi’nin aylık ücreti yoktur, bunun dışındaki bütün görüşme ücretleri bireysel faturalı HepsiBir Tarifesi ile aynıdır.

  * Söz konusu 7 günlük süre, SMS ile başvuruda bulunulması ve referans gösterilen kişinin de onay vermesi için gerekli olan toplam süredir. Başvuru SMS’ini 7 günlük sürede, referans gösterilen kişiden onay alabilecek şekilde göndermiş olmak ve referans gösterilen kişinin de bu süre içerisinde onayını vermiş olması gerekir.

  * Referans gösterilen abonenin başvuruyu onaylamaması, belirlenen sürede olumlu/olumsuz cevap vermemesi, veya referans verme yetkisinin olmaması nedenlerinden biri veya birkaçından dolayı başvuruda bulunan abonenin tarifesi başka bir onaya ihtiyaç olmaksızın, bireysel faturalı HepsiBir Tarifesi olarak değiştirilir. Avea sistem ve süreç ile ilgili değişiklik/yeniden düzenleme yapma hakkını saklı tutar.
  2 Ekim 2013
  #1
 2. 8mb Avea Avea Cevapları

soru sor

8mb Avea Avea