8 haziran 2010

İsimli konu WH 'Terazi' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 8 Haziran 2010 tarihinde yazılmıştır. 8 haziran 2010 hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Terazi Burcu
  Mantığın ve iş hayatının öne geçtiği bir gün. İşlere dalıp sevdiklerinizi ihmal etmeyin. İlgisizliğinizden yakınacak birileri çıkabilir. Bu sizin canınızı sıkabilir. Kaba ve umursamaz davranışlarla sevdiklerinizi üzüyorsunuz. Onlar buna layık değiller. Uzaktan gelecek bir kişi bir anda hayatınızın akışını değiştirecek. Sizi oldukça etkileyecek bu kişi gelecekle ilgili planlarınıza yardımcı olacak. Sizin gibi canlı bir kişiliği kimse üzmeyi başaramıyor. Sağlığınız yerinde.

  Terazi Burcu - Sabah Gazetesi yorumu
  Sevdiklerinizle bir araya gelecek ve sıcak konuşmalar yapacaksınız. Bugün Ay’ın konumundan dolayı, iletişim konusunda yaşayacağınız duygusal yoğunluk, sizi anılarınıza götürebilir. Artık bazı olayların geçmişte kalması gerekiyor ve siz, yeni yaşantınıza olumlu bakmalısınız. Sizin için anlamlı bir gün.

  Terazi Burcu - Güneş Gazetesi yorumu
  Bugün, birçok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Yapmanız gereken tek şey; sakince düşünerek, olayları kısa sürede toparlamaktır. Maddesel değerlerinizi sorgulamak için gerekli tüm şartları yeniden koordine edebilirsiniz.

  Terazi Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu
  Günlük işlerinizde karşılaşmanız olası olan karışıklıklar iş arkadaşlarınızın ya da sizin altınızda olan kimselerin kıskançlıklarından kaynaklanabilir. Yani siz dikkati çektikçe bazı kimseler işlerinizi baltalamaya çalışabilirler. Sakin davranır ve durumları gerektiği şekilde değerlendirirseniz zarar görmezsiniz. Evinizle ilgili bazı yorgunluk ya da masraflara katlanmanız gerekebilir. Ayrıca evinizde bulunan kimseler yani eşiniz veya aileniz zaman zaman size karşı aşırı tepkiler gösterebilirler. Dostlarınızla olan ilişkileriniz değişik seviyelerdedir. Bazı dostlarınızla daha iyi anlaşmanıza karşılık bir ya da daha fzla arkadaşınızla aranız daha soğuk olabilir. Fazla tanımadığınız kimselere karşı dikkatli olmalısınız.  Terazi Burcu - Takvim Gazetesi yorumu
  Umut ve isteklerinizi gerçekleştirmek için bugün hareketleriniz bir hayli kontrolsüz. Bu duruma yine dur demek sizin göreviniz. İş alanında büyük gruplar sizi yenebilir.

  Terazi Burcu - Vatan Gazetesi yorumu
  Duygusal hayatta kendinizi o kadar yalnız hissediyorsunuz ki, bu uğurdaki arayışlarınızın da hiçbir sonuç vermiyor. Bir tatile ihtiyacınız var. Bugün şans oyunlarında işler istediğiniz gibi gitmeyebilir.

  Terazi Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu
  Beraberlikler ve ilişkiler önceliğini korumakta. Başkalarının önerileri doğrultusunda ilerleme elde edebileceksiniz. Özellikle ortaklıklarda yaşadığınız değişiklikler size destek verecek biçimde gelişmeye başlıyor. Ortaklaşa konuların getirdiği ani yeniliklerle ilerleme şansınız artmakta. İkili ilişkilerinizde isesizi hassas kılan gelişmeleri tolere edebilmelisiniz
  8 Haziran 2010
  #1
 2. 8 haziran 2010 Cevapları

 3. teşekkürler ...:tamam:
  8 Haziran 2010
  #2
 4. ricaa.......
  8 Haziran 2010
  #3
 5. Günlük fala başlamışız:D

  Teşekkürler.:)
  8 Haziran 2010
  #4
 6. rica ederim ;)
  8 Haziran 2010
  #5
soru sor

8 haziran 2010