8 haziran 2010

İsimli konu WH 'Yengeç' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 8 Haziran 2010 tarihinde yazılmıştır. 8 haziran 2010 hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Yengeç Burcu
  Bugün çok neşelisiniz. Biranda birçok yerde olmak isteyeceksiniz. Eğlence, hareket, yenilik nerdeyse sizi de orada görmek mümkün. Fakat istikrarsız oluşunuz ve sık sık değiştirdiğiniz fikirler yüzünden iş hayatınızda zorluklar yaşıyorsunuz. Karşınızdakilerin bu çift karakterinizi kabullenmesi biraz zor. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz yüzünden duygusal bağlamda ne yazıkki başarı tutturamıyorsunuz. Sevdiğinizin sizinle anlaşması bu yüzden zorlaşıyor. Gittikçe açılan iştahınız yüzünden fazla kilolarla uğraşmanız gerekebilir.

  Yengeç Burcu - Sabah Gazetesi yorumu
  Ay tepe evinizde ilerliyor.. Artık daha kararlı ve cesur düşünceler içinde olacaksınız. Duygularınızda her zamanki gizliliğinizden kurtuluyor ve konulara daha akılcı yaklaşıyorsunuz. Bugün, kendinizin bazı farklı değerleri olduğuna inanabilir ve olayların gelişimini bu özelliklerinize göre şekillendirebilirsiniz.

  Yengeç Burcu - Güneş Gazetesi yorumu
  Arkadaşlık ilişkilerinizde gözle görülen bir hareketlilik söz konusu olacaktır. Bugün, onlardan alacağınız enerji bir çok aktiviteyi başlatabilir. Evinizde dostlarınızı ağırlayacak, hoş sohbet bir gün geçireceksiniz. Bu aralar sağlığınızı ihmal ediyorsunuz.

  Yengeç Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu
  Fırsatlarla dolu bir gününüzdesiniz. Astrolojik etkilerin çoğu da sizi desteklemektedir. Önem verdiğiniz işleri bugün halletmenizi söylebiliriz çünkü ilerdeki günlerde bazı terslikler çıkabilir. Bugün harakete geçtiğiniz takdirdeyse işlerinizi çok kolay h Duygusal ilişkilerinizde her zamankinden daha dikkatli olmalısınız. İlgisizlik, kayıtsızlık veya bıkma, bıktırma gibi şeyler yüzünden önem verdiğiniz birisini kaybedebilir ya da kendinizden oğutabilirsiniz. Bir süre yalnız kalmanız size gerçekleri gösterebilr. Eğer evli bir kimseyseniz bazı sorunları ortadan kaldırmak için küçük fedakarlıkları göze almanız gerekebilir.  Yengeç Burcu - Takvim Gazetesi yorumu
  Statüyü sevmenizden dolayı egolarınızı kendiniz ifade etme girişimindesiniz. Bu durum size fayda sağlayacak. Ancak aile içinde olan sorunları sürdürmekte kararlılığınız yersiz.

  Yengeç Burcu - Vatan Gazetesi yorumu
  Üst düzeyde elit insanlarla tanışma fırsatı bulacağınız bir gündesiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirmeniz sayesinde uzun zamandır uygulamaya geçiremediğiniz projelerin hayat bulmasını sağlayacaktır.

  Yengeç Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu
  Kariyerinizle ilgili planlarınıza odaklısınız. Uzun zamandır bu konuda harekete geçmekte zorlandınız. Artık kendinizi yenilemeniz ve destek görerek ilerlemeniz gerekmekte. Amaçlarınızda ise son derece kararlı ve tutarlı bir yol izlemektesiniz. Üzerinizde baskı kuran tamamlanması gereken işler unutulmamalı. Ailevi konularda ise sorumluluklar artıyor
  8 Haziran 2010
  #1
 2. 8 haziran 2010 Cevapları

soru sor

8 haziran 2010