7 haziran 2010

İsimli konu WH 'Yengeç' kategorisinde, ¦Żακκυм¦ üyesi tarafından 7 Haziran 2010 tarihinde yazılmıştır. 7 haziran 2010 hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Yengeç Burcu
  Sıkıntılı günlerdesiniz. Acilen toplantı yapmanız gerekecek. Uzun zamandır sürdürdüğünüz projenizin önüne engeller çıkacak. Ama moralinizi bozmayın. Daha uygun bir zamanda planınızı gerçekleştirme şansı doğacak. Sevdiğinizden uzaktasınız. Onu ihmal etmeyin. Sizden haber bekliyor. Telefonla da olsa gönlünü alabilirsiniz. Bir yakınınızın hastalık haberine üzülebilirsiniz. Size ihtiyacı olabilir. Yardımınızı esirgemeyin. Sağlık konusunda sizin de ihtiyatlı davranmanız lazım. Zira son günlerde sağlığınıza hiç dikkat etmiyorsunuz.
  Yengeç Burcu - Sabah Gazetesi yorumu
  Çevresel ilişkilerinizde güçlü dostlarınızın yardımıyla, arzuladığınız ortamlarda bulunma fırsatı yakalayacaksınız. Yakın dostlarınızla birlikte bir araya gelecek ve bir takım sürümce de olan işlerinizi gözden geçirecek ve bazı sonuçlara daha fazla yaklaşacaksınız. Sezgilerinizin güçlü olduğu bir gün. Ani fikirlerin size kazandıracağı prestiji iyi düşünmelisiniz.

  Yengeç Burcu - Güneş Gazetesi yorumu
  Sevgilinizle tartışmayın. Nasıl olsa her şey kısa bir süre içinde yoluna girecek. Siz kısmetlisiniz. Aşkta yenilik olacak. Sevdiğiniz varsa ona sadık kalın. Bugün sezgileriniz çok güçlü. Olacakları önceden tahmin edebilirsiniz. Patronunuzun gözünde artı puan kazanıp yükseleceksiniz.

  Yengeç Burcu - Hürriyet Gazetesi yorumu
  Bugün herşeyden umduğunuzdan daha iyi sonuç alabileceğiniz bir gününüzesiniz. Özellikle kendi kafanızda olan kuşkulardan ve olumsuz düşüncelerden kurtulmanız ve her konuya daha iyimser bir bakış açısıyla yaklaşmanız olasıdır. Kendinizi yeni bir insan gibi hissedebilirsiniz. Bu olumlu yapınız gerek iş, gerek sosyal ve gerekse de duygusal hayatınıza yansıyarak onları olumlu şekilde etkileyecektir. Dostluk ilişkilerinizde birden bire lider rolünü üstlenmeniz ve arkadaşlarınızı sürükleyerek bazı eğlendirici aktivitelerde bulunmanız olasıdır. Yukardaki sürüklemek sözü de, söz gelimi kullanılmıştır çünkü bugün kimseyi sürüklemenize gerek yok. İyimser ve canlı yapınız düşüncelerinizin hemen benimsenmesine ve herkesin sizi izlemesine yeterlidir.

  Yengeç Burcu - Takvim Gazetesi yorumu
  Statüyü sevmenizden dolayı egolarınızı kendiniz ifade etme girişimindesiniz. Bu durum size fayda sağlayacak. Ancak aile içinde olan sorunları sürdürmekte kararlılığınız yersiz.

  Yengeç Burcu - Vatan Gazetesi yorumu
  Bugün yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Ama unutmayın bu kez karşınızdaki çetin bir ceviz. Asla dürüstlükten taviz vermeyin. Maddi yatırımlar için güvendiğiniz kişilerden destek alın.

  Yengeç Burcu - Milliyet Gazetesi yorumu
  İşe ait konular ve kariyerinizle ilgili gelişmeler hızlanmakta. Kendinizi gösterebileceğiniz her gelişme sizi başarıya yakınlaştırıyor. Yaptıklarınızla dikkat çekebilirsiniz. Zira beklentilerinizde yaşayacağınız sürprizler toplum önündeki duruşunuzu etkileyecektir. Tamamlanması gereken konular ve sorumluluklar karşısında son derece başarılı olmaya kararlı görünüyorsunuz
  7 Haziran 2010
  #1
 2. 7 haziran 2010 Cevapları

soru sor

7 haziran 2010