53. Uluslararası Antalya Film Festivali başladı!

İsimli konu WH 'Magazin' kategorisinde, Rec0 üyesi tarafından 23 Ocak 2017 tarihinde yazılmıştır. 53. Uluslararası Antalya Film Festivali başladı! hakkında bilgi ve tartışmalar.

 1. Rec0

  Rec0 Yönetici

  Antalya halkı ve tüm festival severler için bir gelenek haline gelen kortej, Antalya Kültür Park içerisindeki Cam Piramit Festival Merkezi önünden başlayarak, Akra Barut Otel’de sona erdi. Aynı akşam katılımcıların onuruna yemek de düzenlendi.

  Başlangıç törenine John Savage, George Hamilton, Esai Morales, Maria Garzia Cucinetta, Mustafa Alabora, Ali Düşenkalkar, Atilla Olgaç, Ali İpin, Aliye Uzunatağan, Ali Hürol, Ayten Uncuoğlu, Erdal Tosun, Erhan Yazıcıoğlu, Göksel, Gülseren Gürtunca, Gülsen Tuncer, Engin Ayça, Kazım Akşar, Özgür Çevik, Mehmet Özgür, Menderes Samancılar, Nursel Köse, Nilperi Şahinkaya, Niyazi Özgün Çoban, Selim Gürata, Selim Bayraktar, Şebnem Gürsoy, Tijen Par, Ümit İbrahim Kantarcılar, Yılmaz Gruda, Yeşim Gül, Ziya Kürküt gibi oyuncular katıldı. 15 aracın hepsinin yanına birer güvenlik yerleştirildi. Geçiş, drone kameralar tarafından da kayda alındı.


  Kortej sonrası Festival Başkanı Menderes Türel'in ev sahipliğinde akşam yemeği düzenlendi. Yemeğe korteje katılan ünlü isimlerle birlikte Audrey Taotou ve Andie MacDowell da vardı.
  23 Ocak 2017
  #1
 2. 53. Uluslararası Antalya Film Festivali başladı! Cevapları

soru sor

53. Uluslararası Antalya Film Festivali başladı!